TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zarządzanie przez wartości Audio. Jak sprawić, by osobiste wartości pomagały osiągać nadzwyczajne wyniki

„Zarządzanie przez wartości” to szczegółowy plan działania, jak zwiększyć wartość przedsiębiorstwa, dobrze nim zarządzając. To klasyczna przypowieść Kena Blancharda o tym, że prawdziwy sukces osiągają tylko te firmy, które konsekwentnie kierują się istotnymi dla siebie wartościami, takimi jak wysoka jakość życia pracowników oraz wysoka jakość usług.

Mocną i trwałą pozycję zdobywają bowiem nie te przedsiębiorstwa, które jednorazowo odnotowują duże zyski, ale te, które potrafią zorganizować cały zespół wokół celu, jakim są wspólnie wyznaczone wartości.

Ken Blanchard pokazuje, jak zarządzanie przez wartości (czyli Managing By Values – MBV), zmieniając życie menedżerów i pracowników, zmienia firmy i pozwala wygrywać wszystkim: właścicielom i udziałowcom, pracownikom i klientom.

Książka i zawarty w niej plan działania to efekt ponad 25-letnich badań i obserwacji autora dotyczących zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce.

Kluczowym spostrzeżeniem jest to, że zmiany trzeba zacząć od siebie, a potem dopiero można przekonywać do nich współpracowników. Wprowadzanie zarządzania przez wartości jest porównywane do podróży i składa się z trzech etapów:

  • precyzowanie misji bądź celu i wartości,
  • komunikowanie misji i wartości,
  • zestrajanie codziennych praktyk z misją i wartościami.

Odbycie podróży, w którą zaprasza nas Ken Blanchard, sprawi, że nasza organizacja stanie się szczęśliwą firmą – fortunate company.

Ken Blanchard, główny przywódca duchowy Ken Blanchard Companies, jest współautorem „Jednominutowego Menedżera”, „Cała naprzód!” i kilkunastu innych bestsellerów.

Michael O`Connor jest współzałożycielem i dyrektorem Center for Managing by Values (Ośrodka zarządzania przez wartości). O`Connor jest uznanym ekspertem w zakresie badań behawioralnych. Specjalizuje się w dziedzinach strategii, zachowania oraz wyników zorientowanych na proces.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: MT Biznes
Autor: Ken Blanchard, Michael O Connor
Rok wydania: 2015
EAN: 9788377469712
ID: 335982

Zobacz również

Zarządzanie przez wartości Audio. Jak sprawić, by osobiste wartości pomagały osiągać nadzwyczajne wyniki
21.20 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...