TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ziołowa klinika zdrowia. Fitoterapia dla zdrowego i długiego życia

W tym poradniku z zakresu medycyny ziołowej znajdziecie:

  • charakterystykę wielu środków ziołowych skutecznie leczących dolegliwości, które pojawiają się z wiekiem, takie jak przerost prostaty, uderzenia gorąca, nadciśnienie, bezsenność, stres, depresja, zapalenie oskrzeli, kamienie nerkowe, osteoporoza, artretyzm, grzybica, dolegliwości tarczycy
  • wiele sposobów leczenia i przywracania funkcji podstawowych układów anatomicznych: pokarmowego, krwionośnego, moczowego, nerwowego, rozrodczego, mięśniowo-szkieletowego, odpornościowego, hormonalnego
  • szczegółowy opis działania 150 ziół wraz z praktycznymi wskazówkami, jak je domowym sposobem przyrządzić i jak dawkować

David Hoffmann w swoim poradniku zielarskim pokazuje, w jaki sposób można leczyć ziołami rozmaite dolegliwości głównych układów anatomicznych – od pokarmowego i krwionośnego po mięśniowo-szkieletowy i nerwowy – lecząc jednocześnie w perspektywie holistycznej całego człowieka.

Zwraca szczególną uwagę na te dolegliwości, które pojawią się z wiekiem, m.in. na przerost prostaty, uderzenia gorąca, nadciśnienie, bezsenność, zapalenie oskrzeli, kamienie nerkowe, osteoporozę, artretyzm itd.

Z książki tej dowiemy się, w jaki sposób zioła mogą zmniejszyć naszą zależność od leczenia konwencjonalnego i stanowić alternatywę dla leków syntetycznych, których zażywanie nie jest ani przyjemne, ani bezpieczne.

Ostatni rozdział książki zawiera wykaz i opis działania 150 ziół, które mają szczególne znaczenie w leczeniu dolegliwości u osób starszych.

David Hoffmann jest znanym na całym świecie fitoterapeutą, wykładał medycynę ziołową na wielu uczelniach i napisał na ten temat 17 książek.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Pax
Autor: David Hoffmann
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788321119809
ISBN: 9788321119809
ID: 340847

Zobacz również

Ziołowa klinika zdrowia. Fitoterapia dla zdrowego i długiego życia
41.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...