TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Znajdź pokój w zgiełku. Modlitwa psalmami

Dla wielu osób modlitwa Pismem Świętym nie jest atrakcyjną formą rozmowy z Bogiem. A już zwłaszcza, gdy do ręki dostają... psalmy.

Choć niewątpliwie są one piękne, trudno nam dziś zrozumieć, do czego się odnoszą i czy w ogóle są wciąż aktualne w dzisiejszych czasach.

Okazuje się jednak, że w zgiełku codzienności modlitwa psalmami może przynosić pokój i ukojenie, daje siłę, a nawet jest kluczem do pokonywania trudności, niepewności i złości.

Ta książka rzuca przepełnione nadzieją światło, które rozświetla życie człowieka w jego przełomowych i trudnych momentach. Pozwala przy tym zatrzymać się nad wybranymi tekstami z Księgi Psalmów i rozważać je wraz z autorem. Uzupełnieniem zawartych w niej rozważań stanowią ryciny ze średniowiecznych psałterzy.

Odmawianie psalmów wprowadza człowieka w krąg codziennych spraw. Modlitwa nimi to nie tylko wypowiadanie pobożnych słów, lecz przeglądanie się w swego rodzaju zwierciadle, które zmusza nas do zmierzenia się z nieporządkiem w naszej duszy, z panującym w niej chaosem; tylko dzięki temu będzie ona mogła stopniowo napełniać się wewnętrznym pokojem. fragment książki

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Fidelis Ruppert OSB
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788380650251
ISBN: 9788380650251
ID: 422617

Zobacz również

Znajdź pokój w zgiełku. Modlitwa psalmami
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...