TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Znajdź pokój w zgiełku. Modlitwa psalmami

Dla wielu osób modlitwa Pismem Świętym nie jest atrakcyjną formą rozmowy z Bogiem. A już zwłaszcza, gdy do ręki dostają... psalmy.

Choć niewątpliwie są one piękne, trudno nam dziś zrozumieć, do czego się odnoszą i czy w ogóle są wciąż aktualne w dzisiejszych czasach.

Okazuje się jednak, że w zgiełku codzienności modlitwa psalmami może przynosić pokój i ukojenie, daje siłę, a nawet jest kluczem do pokonywania trudności, niepewności i złości.

Ta książka rzuca przepełnione nadzieją światło, które rozświetla życie człowieka w jego przełomowych i trudnych momentach. Pozwala przy tym zatrzymać się nad wybranymi tekstami z Księgi Psalmów i rozważać je wraz z autorem. Uzupełnieniem zawartych w niej rozważań stanowią ryciny ze średniowiecznych psałterzy.

Odmawianie psalmów wprowadza człowieka w krąg codziennych spraw. Modlitwa nimi to nie tylko wypowiadanie pobożnych słów, lecz przeglądanie się w swego rodzaju zwierciadle, które zmusza nas do zmierzenia się z nieporządkiem w naszej duszy, z panującym w niej chaosem; tylko dzięki temu będzie ona mogła stopniowo napełniać się wewnętrznym pokojem. fragment książki

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Fidelis Ruppert OSB
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788380650251
ISBN: 9788380650251
ID: 422617

Zobacz również

Znajdź pokój w zgiełku. Modlitwa psalmami
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...