TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwa i decyzja

Książka "Modlitwa i decyzja" pokazuje wyraźnie, że Słowo Boże jest skierowane do człowieka przez osoby, działania, zdarzenia i okoliczności, w słowach i sytuacjach dnia codziennego. Człowiek znajduje się w dwuznacznych sytuacjach, stoi przed nim wiele alternatywnych wyborów, i dlatego też jego zadaniem jest rozeznawanie, który wybór jest rzeczywiście odpowiedzią na wezwanie, jakie Bóg kieruje tu i teraz.

Decyzja o tym, co wybrać, co jest wolą Boga i w którym kierunku pójść, nie zawsze jest oczywista. Ważne jest, abyśmy zrozumieli proces rozeznawania i w ten sposób lepiej mogli go stosować, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że nasze decyzje będą wynikiem jedynie ludzkiego rozsądku o zabarwieniu religijnym.

Proces osiągnięcia rozsądnej decyzji różni się od procesu rozeznawania duchowego, który prowadzi do znalezienia odpowiedzi na wezwanie Boga tu i teraz.

John C. Futrell SJ w książce "Modlitwa i decyzja" przedstawia przykłady i wskazówki, które pomogą czytelnikowi usłyszeć to wezwanie i odpowiedzieć na nie w sposób właściwy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rhetos
Autor: John Carroll Futrell SJ
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 104
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788395280641
ISBN: 9788395280641
ID: 432387

Zobacz również

Modlitwa i decyzja
23.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...