TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Znak pokoju

Ocena:
(1 opinii)

Dzieje Lolka — ks. Karola Wojtyły — Papieża Jana Pawła II widziane z perspektywy ptaka. Biały gołąb był obecny wszędzie tam, gdzie działo się coś ciekawego i zajmował najbardziej dogodne punkty obserwacyjne: czy to na parapecie okna domu, w którym mieszkali państwo Wojtyłowie, czy to na jakimś gzymsie świątyni, w której obchodzono jakąś wielką uroczystość — byleby wszystko widzieć i słyszeć jak najdokładniej. Tę przepięknie opowiedzianą historię życia Wielkiego Polaka można by przeczytać jednym tchem, gdyby nie fragmenty wzruszające do łez... Oprawa graficzna książki wykonana została z kolażu zdjęć i ilustracji.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Z gołąbkiem w tle

Znakomita książka krakowskiej pisarki, która dołączyła do pokaźnej już literatury religijnej dla młodego pokolenia dotycząca papieża Polaka.Ta ukazała się w 5 rocznicę jego śmierci.Przez całą ksiązkęprzewija się motyw graficzny białego gołębia na cudownym błękitnym tle. Cała biografia Jana Pawła II - w kolejnych rozdziałach , świetnie napisana w gawędziarskim stylu( pani Ewa robi to wspaniale).I te ciekawostki... choćby o dziew
częcych butach do I Komunii Św. małego Karola.Książka może być świetnym prezentem dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym. Dziękuę za umożliwienie kupna tej książki , której na próżno szukać w przeciętnych księgarniach.

autor opinii: Stanisława Niedziela

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Ewa Stadtmuller
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 195x210
EAN: 9788374823203
ISBN: 9788374823203
ID: 169265

Zobacz również

Znak pokoju
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...