TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zniewolenie demoniczne. O działaniu nadzwyczajnym szatana i duchowym zagrożeniu okultyzmem

Ocena:
(2 opinii)

Temat zniewolenia jest często pomijany lub wręcz nieobecny w nauczaniu duszpasterskim, a nieświadomość zagrożeń płynących z kontaktów z okultyzmem sprawia, że wierni dają się zwieść pozornie nieszkodliwym praktykom.

Tymczasem to, co wydaje się zwykłą troską o własne zdrowie (wizyty u bioenergoterapeutów lub uzdrowicieli) lub niewinną zabawą (wywoływanie duchów, wróżby i czary), otwiera złu drzwi do naszego życia i może prowadzić do dręczeń i opętań diabelskich.

Ryzyko zbłądzenia zwiększa dodatkowo fakt, iż okultyści niekiedy podają się za wyznawców i naśladowców Chrystusa, zwodząc członków Kościoła.

Jak w erze New Age i etycznego chaosu odróżnić dobro od zła i rozpoznać w porę ukryte zagrożenia? Jak bronić się przed atakami Złego, nie popadając w obsesję "widzenia diabła wszędzie"?

Książka Grzegorza Bacika w sposób prosty i przystępny opisuje rodzaje praktyk i zachowań okultystycznych, które mogą narazić nas na duchowe niebezpieczeństwo. Zyskując świadomość zagrożeń, możemy skutecznie chronić nasze rodziny przed wpływem okultyzmu, a rozpoznawszy objawy zniewolenia, zwrócić się po pomoc do odpowiednich osób.

Autor, rozważając naturę upadłych aniołów, objaśnia zakres możliwej ingerencji złych duchów w nasze życie oraz ochrony, jaką mogą nam zapewnić nasi niebiańscy obrońcy.

"Zniewolenie demoniczne" zawiera także świadectwa osób, które doświadczyły bezpośrednio działania Szatana w swoim życiu. O bolesnych doświadczeniach z okultyzmem opowiadają ofiary spirytyzmu, praktyk uzdrowicielskich i reiki oraz muzyki promującej treści satanistyczne.

Są to często historie przejmujące i ponure, jednakże pisane z perspektywy osób, które doświadczyły mocy Chrystusa-Wyzwoliciela, dają nadzieję tym, którzy zmagają się z opętaniem lub zniewoleniem demonicznym.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Pozycja warta przeczytania ze względu na wiele podanych praktycznych informacji dotyczących sposobów ingerencji w nasze życie Szatana. Bardzo cenne dla mnie były informacje dotyczące również natury Aniołów, kim one są, jaki mają status. Dowiadując się tego, zyskałam argumenty w rozmowach ze znajomymi dotyczących korzystania z praktyk medytacyjnych,wróżb, bioenergoterapii.
Język książki bardzo prosty, dla zwykłego czytelnika, bywa że odnosi się wrażenie iż autor pisze ciągle to samo. Brakowało mi informacji o autorze!

autor opinii: Beata

Zagrożenie jest naprawdę duże...

Książka realnie otwiera oczy...
Wzięłam ją do ręki i poczułam natychmiast ,do niej odrazę i lęk.Dlaczego?
BO JESTEM ZNIEWOLONA!
Czytałam ją jak swój najskrytszy pamiętnik,jak swoją biografię.Po 100 stronach pojechałam na Mszę św.z modlitwą o uwolnienie.
Więcej nie napiszę ,dodam tylko,że umówiłam się po tej lekturze do ojca egzorcycty i muszę kupić "Ciebie prosimy, uwolnij nas Panie! Modlitwy pomocne w procesie duchowego uwolnienia, w trudnościach duchowych i nękaniu demonicznym"

autor opinii: MARIA STASZEWSKA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Grzegorz Bacik
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 238
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788361989219
ISBN: 978-83-61989-21-9
ID: 172676

Zobacz również

Zniewolenie demoniczne. O działaniu nadzwyczajnym szatana i duchowym zagrożeniu okultyzmem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...