TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2012

Ocena:
(2 opinii)

Jest to doskonała lektura przygotowana przez Misjonarzy Krwi Chrystusa – zawiera wyznaczoną przez liturgię Kościoła Ewangelię dnia i rozważania do niej na każdy dzień 2012 roku. Może ona służyć jako pomoc w codziennej, osobistej modlitwie Słowem Bożym. Może też być pięknym prezentem, zachęcającym kogoś innego do podjęcia pogłębionej modlitwy w obecności Pana.

Ewangelia jest żywym Słowem Boga. Ma ona moc przemienić nasze życie, nadać mu właściwy kierunek i cel. Nasze rozważania Ewangelii, napisane przez Misjonarzy Krwi Chrystusa, są próbą przybliżenia współczesnemu człowiekowi osoby i orędzia Jezusa Chrystusa.

Benedykt XVI powiedział: "Każdy z nas jest owocem myśli Boga. Każdy z nas jest chciany, kochany, potrzebny. Nie ma nic piękniejszego jak życie według Ewangelii Chrystusowej. Nie ma nic piękniejszego jak poznać Go i podzielić się Jego przyjaźnią z innymi". Niech te słowa następcy św. Piotra będą dla nas zachętą do podjęcia systematycznej lektury Słowa Bożego i do radosnego włączenia się w misję ewangelizacji świata.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Znakomita

Bardzo polecam tę książkę. W świetny sposób pomaga zrozumieć Ewangelię. Pozdrawiam

polecam

Polecam tę książkę szczególnie tym, którzy chcą pogłębiać swój rozwój duchowy, a czytanie Pisma Świętego samodzielnie jest dla nich trudne. Książka napisana bardzo przystępnym językiem, zmusza do refleksji i systematycznej pracy nad sobą.

autor opinii: Dorota Z

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor:
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 464
EAN: 9788372569639
ISBN: 978-83-7256-963-9
ID: 445162

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2012 Żyć Ewangelią. Codzienna Ewangelia z rozważaniami 2012
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...