TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Życie po śmierci

Kiedy w 1998 roku powstała strona internetowa założonej przez lekarza onkologa, dr. Jeffreya Longa, Fundacji Badań nad Doświadczeniem Śmierci, nikt nie spodziewał się, jakim sukcesem okaże się to przedsięwzięcie. Bardzo szybko Fundacja zyskała ogromną popularność i na zawsze odmieniła życie jej twórcy. Przez ten czas ponad cztery tysiące ludzi podzieliło się swoimi relacjami z doświadczenia śmierci. Przy tej ilości materiału do analizy, niniejsza książka jest najobszerniejszym studium nad zjawiskiem doświadczenia śmierci, jakie kiedykolwiek powstało.

Książka przedstawia świadectwa życia po śmierci i spotkania z Bogiem oraz niezwykłe wnioski płynące z tych nowatorskich i pionierskich badań. Praktycznie nie istnieją wcześniejsze studia zgłębiające temat, który został tu przedstawiony.

Zdałam sobie sprawę, że moje Ja jestem tym, kim rzeczywiście jestem, zawsze byłam i zawsze będę. Cóż za szczęście! Mogłam zdecydować, czy spocząć w tej prawdzie i zostać po drugiej stronie czy w dalszym ciągu grać w bycie wymyśloną osobą. Kiedy to sobie uświadomiłam, w myślach odwróciłam się i zobaczyłam światło, które było jaśniejsze niż milion słońc, a które jednak nie raziło moich oczu. Światło to promieniało wszechogarniającą i bezwarunkową miłością, wyczuwałam, że jest obdarzone zdolnością do odczuwania i że ma obecność - jakby było Bogiem.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Jeffrey Long, Paul Perry
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788378644309
ISBN: 978-83-7864-430-9
ID: 422373

Zobacz również

Życie po śmierci
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...