BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Cztery filary szczęścia rodzinnego. Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie

Ocena:
(11 opinii)

Szukamy różnych poradników, które wskażą nam, jak w małżeństwie być razem aż do śmierci albo o tym, skąd mieć siłę do walki o szczęśliwą rodzinę… W nauczaniu Jana Pawła II o małżeństwie i rodzinie bardzo wyraźnie widać owe cztery filary, na których wspiera się szczęście rodzinne i o tym można przeczytać w tej książce.

Opinie naszych Klientów (11 opinii)Napisz swoją opinię

"Cztery filary szczęscia rodzinnego..."

Piekny prezent dla wszystkich par przed i po ślubie. Dla młodych małżeństw i tych ze stażem. Szczególnie polecam dla tych,którzy potrzebują w małej pigułce dużo treści a niezbyt dużo słów. Dodatkowym atutem jest eleganckie wydanie książki- podręczne i b.ładnie ilustrowane.

autor opinii: Ewa Koata

Książkę kupiłam na prezent, cenne teksty, polecam, zwłaszcza dla młodych małżeństw.

autor opinii: Iwona Kursa

Sietna ksiazeczka :)

Kruciutka, malenka a tak wiele madrosci i prawdy w sobie zawiera. Jak ja tak i moja zona przeczytalismy te ksiazeczke za jednym razem. Malo napisane, a tak wiele do zastanowienia sie. Krotko napisane ale siega gleboko do sedna. Polecam malzenstwom, parom zareczonym, dobra jest w prezecie dla Przyjaciol czy znajomych. Zawarcie tej ksiazeczki to wielka milosc Boza ktora zycze kazdej parze.

autor opinii: Mirek

Polecam!

Zakupiłam z okazji pierwszej rocznicy ślubu dla nas obojga...książeczka to piekne przesłanie Ojca świętego dla dwojga ludzi i roziny, którą pragną tworzyć, teraz planuję zakupić także jako podarek dla kuzynki na ślub, naprawdę warto, bo książka pomimo niewielkiej objętości ma dużą wartość duchową.

autor opinii: M.

super pozycja

Fajna, rzeczowa i ładnie wydana książka. Zebrano w niej i wyszczególniono złote myśli papieża Jana Pawła II dotyczące rodziny.

autor opinii: Olga Siuchta

Polecam na prezent

Książka jest odpowiednia na prezent, ładnie wydana w twardej oprawie (zafoliowana ) zawiera krótkie fragmenty wypowiedzi Jana Pawła II dotyczace małżeństwa oraz dzieci. Doskonała na prezent dla każdego członka rodziny.

autor opinii: E.T.

Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie

Dobry upominek dla narzeczonych. Słowa przydatne la wszystkich małżonków.

autor opinii: Aleksandra

Prezent

Jestem bardzo zadowolony jak i rowniez moja zona. Jestem pewien ze znow zamowie pozdrawiam

autor opinii: Yendrek

Gorąco polecam!

bł.Jan Paweł II pomaga nam dzisiaj też,polecam na prezent :)Budując swoje szczęście w małżeństwie i w rodzinie te parę wskazówek naszego Papieża pomoże nam odnaleźć miłość i pokój w naszych domach.

autor opinii: Teresa Małyszewicz

Cztery filary szczęścia rodzinnego

Bardzo dobra książka. Najwspanialsze słowa papieża o małżeństwie, rodzinie, szczęściu i rodzicielstwie. Dokładnie takiej książki szukałam.

autor opinii: Ania

JP II

Same mądrości życiowe, polecam gorąco!!! Wiadomo że nasz papież wie co dla nas dobre:)

autor opinii: Kasia L.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2009
ISBN: 978-83-7424-192-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Cztery filary szczęścia rodzinnego. Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie Cztery filary szczęścia rodzinnego. Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...