BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Cztery filary szczęścia rodzinnego. Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie

Ocena:
(11 opinii)

Szukamy różnych poradników, które wskażą nam, jak w małżeństwie być razem aż do śmierci albo o tym, skąd mieć siłę do walki o szczęśliwą rodzinę… W nauczaniu Jana Pawła II o małżeństwie i rodzinie bardzo wyraźnie widać owe cztery filary, na których wspiera się szczęście rodzinne i o tym można przeczytać w tej książce.

Opinie naszych Klientów (11 opinii)Napisz swoją opinię

"Cztery filary szczęscia rodzinnego..."

Piekny prezent dla wszystkich par przed i po ślubie. Dla młodych małżeństw i tych ze stażem. Szczególnie polecam dla tych,którzy potrzebują w małej pigułce dużo treści a niezbyt dużo słów. Dodatkowym atutem jest eleganckie wydanie książki- podręczne i b.ładnie ilustrowane.

autor opinii: Ewa Koata

Książkę kupiłam na prezent, cenne teksty, polecam, zwłaszcza dla młodych małżeństw.

autor opinii: Iwona Kursa

Sietna ksiazeczka :)

Kruciutka, malenka a tak wiele madrosci i prawdy w sobie zawiera. Jak ja tak i moja zona przeczytalismy te ksiazeczke za jednym razem. Malo napisane, a tak wiele do zastanowienia sie. Krotko napisane ale siega gleboko do sedna. Polecam malzenstwom, parom zareczonym, dobra jest w prezecie dla Przyjaciol czy znajomych. Zawarcie tej ksiazeczki to wielka milosc Boza ktora zycze kazdej parze.

autor opinii: Mirek

Polecam!

Zakupiłam z okazji pierwszej rocznicy ślubu dla nas obojga...książeczka to piekne przesłanie Ojca świętego dla dwojga ludzi i roziny, którą pragną tworzyć, teraz planuję zakupić także jako podarek dla kuzynki na ślub, naprawdę warto, bo książka pomimo niewielkiej objętości ma dużą wartość duchową.

autor opinii: M.

super pozycja

Fajna, rzeczowa i ładnie wydana książka. Zebrano w niej i wyszczególniono złote myśli papieża Jana Pawła II dotyczące rodziny.

autor opinii: Olga Siuchta

Polecam na prezent

Książka jest odpowiednia na prezent, ładnie wydana w twardej oprawie (zafoliowana ) zawiera krótkie fragmenty wypowiedzi Jana Pawła II dotyczace małżeństwa oraz dzieci. Doskonała na prezent dla każdego członka rodziny.

autor opinii: E.T.

Jan Paweł II o małżeństwie i rodzinie

Dobry upominek dla narzeczonych. Słowa przydatne la wszystkich małżonków.

autor opinii: Aleksandra

Prezent

Jestem bardzo zadowolony jak i rowniez moja zona. Jestem pewien ze znow zamowie pozdrawiam

autor opinii: Yendrek

Gorąco polecam!

bł.Jan Paweł II pomaga nam dzisiaj też,polecam na prezent :)Budując swoje szczęście w małżeństwie i w rodzinie te parę wskazówek naszego Papieża pomoże nam odnaleźć miłość i pokój w naszych domach.

autor opinii: Teresa Małyszewicz

Cztery filary szczęścia rodzinnego

Bardzo dobra książka. Najwspanialsze słowa papieża o małżeństwie, rodzinie, szczęściu i rodzicielstwie. Dokładnie takiej książki szukałam.

autor opinii: Ania

JP II

Same mądrości życiowe, polecam gorąco!!! Wiadomo że nasz papież wie co dla nas dobre:)

autor opinii: Kasia L.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2009
ISBN: 978-83-7424-192-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...