O książce
Drogi Kliencie! W Wielkim Tygodniu pracujemy do środy włącznie. W dniach 17-22 kwietnia telefon księgarni będzie nieczynny. Zamówienia złożone od poniedziałku 14 kwietnia będziemy realizować od środy 23 kwietnia.
Życzymy głębokiego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz

Spotkanie drugiego człowieka na drodze życiowej wędrówki to bardzo szczególny dar. Każdy z nas potrzebuje nauczyciela, przewodnika czy ojca duchowego. Tęsknimy za kimś, kto będzie nam służył dobrą radą, da nadzieję, otoczy nas płaszczem swojej obecności i troski. Szukamy osoby, która przykładem swojego życia prawdziwie da świadectwo Ewangelii, pokaże, że realizowanie jej przesłania, choć trudne, jest przecież możliwe.

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz w swojej nowej książce wspomina właśnie o takiej niesamowitej postaci. "Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz" to historia proboszcza z Izabelina. Jak mówi autor: „Na początku zauroczyły mnie jego osobista prostota, urok, życie w prawdzie, a także poczucie humoru. Zaciekawiło mnie, że znany powszechnie z pobożności ksiądz wyznawał, iż kapłanem został dzięki Hitlerowi (wyjaśnienie tej tajemnicy czytelnik znajdzie w dalszej części książki). (…) Fascynujące było dla mnie i to, że jego życie, od samego początku, było takie zwykłe i jednocześnie nadzwyczajne. (…) Ponieważ osobiście wiem, jak bardzo spotkanie z księdzem Aleksandrem może wzbogacić życie duchowe i żywą fascynację Jezusem, dlatego ośmielam się zachęcić do przeczytania tej książki”…

Cóż nam pozostaje? I my do tego gorąco zachęcamy!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 392
Wydawnictwo: Sióstr Loretanek
Wydanie: Warszawa 2008
ISBN: 978-83-7257-316-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa