BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Inwazja neopogaństwa

Ocena:
(1 opinii)

Pogaństwo jest to najstarsza struktura duchowa, która odwołuje się bezpośrednio do pomocy i przewodnictwa świata duchów, stąd pierwotnym doświadczeniem takiej duchowości jest opętanie. Zasadą podstawową jest także rytualne układanie się ze światem duchów, którym składa się ofiarę, często nie tylko w postaci zwierząt, ale i ludzi.

Z tego punktu widzenia zarówno w pogaństwie, jak i w gnozie i satanizmie mamy do czynienia z pokrewnymi zjawiskami duchowymi, które stanowią najbardziej radykalne formy zagrożeń duchowych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra książka dla każdego rodzica i młodego człowieka.

Po przeczytaniu książki - zwłaszcza tych najbardziej mnie frapujących tematów jak ezoteryka: o wprowadzaniu w nią dzieci jeszcze bardzo małych i nie świadomych czym to grozi i nierozwadze rodziców - stwierdzam, że książka o. Posackiego przyda się rodzicom i młodym dorastającym ludziom. Warto chronić przyszłe pokolenia przed manipulowaniem i wykorzystywaniem ich naiwności i niewiedzy. Pomocna zarówno w ochronie psychicznej i duchowej dzieci i młodzieży, a także ludzi już dorosłych.

autor opinii: Aleksandra Kaleta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 180
Wydawnictwo: M
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7595-402-9

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Inwazja neopogaństwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...