O książce
Drodzy Klubowicze!
Chcemy Was poinformować, że Klub Książki Tolle.pl szczęśliwie zmienia swoją siedzibę!

W związku z przeprowadzką w piątek 19 września nieczynny będzie telefon księgarni i zaplanowana na ten dzień wysyłka przesunie się na poniedziałek 22 września.

Dziękujemy Wam za cierpliwość.

Jak świt poranka

Ocena:
(1 opinii)

Atretes, były gladiator, słynny z nieprzeciętnej waleczności i urody, dowiaduje się, że jego syn żyje. Germanin postanawia odszukać chłopca i wrócić z nim do ojczyzny. Obawa, że zostanie zmuszony do powrotu na arenę, przyspiesza decyzję o wyruszeniu w drogę. Czy droga do domu będzie także Drogą do poznania Jezusa?

Jak świt poranka – trzeci tom trylogii „Znamię lwa” – to jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym, zaskakująco podobny do współczesnego świata – to wszystko złożyło się na sukces powieści, którym jest zarówno popularność wśród czytelników, jak i uznanie krytyków oraz prestiżowe nagrody.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

świetna!

Ostatnia część trylogii zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Uważam ją za najlepszą ze wszystkich trzech części. Pokazuje walkę człowieka z własnymi słabościami, namiętnościami i, w tym wszystkim, Miłość Boga do nas oraz jego Wielką moc. Polecam!

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 580
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2006
ISBN: 83-89862-59-X

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa