BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Książka o siedmiu sakramentach

Oto – w jednym tomie! – niezwykłe kompendium wiedzy o sakramentach Kościoła, a zarazem – w najszerszym tego słowa znaczeniu – przewodnik dla wiernych świeckich i kapłanów.

Znalazły się tu nie tylko opisy obrzędów i związana z nimi teologia, ale także uwagi praktyczne, a nawet anegdoty.

Obok użytecznych porad (np. jak załatwiać sprawy w kancelarii parafialnej) jest tu niezbędna teoria (odpowiedź na podstawowe pytania oraz przepisy prawa kościelnego podane w zwięzłej formie) i odniesienia do życia duchowego, a nawet eschatologii.

Książka jest rezultatem przeszło trzydziestoletnich studiów nad Biblią i liturgią, owocem pracy duszpasterskiej w różnych środowiskach, z młodzieżą, wśród ludzi w podeszłym wieku i chorych oraz niewierzących i poszukujących.

Ks. Jan Kuźniar, wyświęcony w 1978 roku, pracuje w Warszawie. Jest autorem m.in.: "Dał nam znak życia – w poszukiwaniu głębszego uczestnictwa we Mszy Świętej" (1997); "Książka o mistyce Eucharystii" (2004); "Książka o duszy" (2004); "Przewodnik po codziennych biblijnych czytaniach Mszy Świętej" (2006); "Trzy drogi życia duchowego odczytane w Biblii" (2010); "Droga krzyżowa na nowo odczytana" (2010); "Boże perpetuum mobile" (2010); "Między niebem a konfesjonałem. Poradnik nie tylko dla tych, którzy boją się spowiedzi" (2012); "Anatomia Drzewa Życia" (2013).

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 300
Wydawnictwo: Pax
Wydanie: Warszawa 2014
ISBN: 978-83-211-1947-2

Zobacz również

Książka o siedmiu sakramentach
32.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...