BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Nie zabijajcie wolności

Abp Angelo Comastri – wikariusz generalny Ojca Świętego dla Państwa Watykańskiego kreśli zarys swojej drogi wiary, ale czyni to w sposób uniwersalny, stając się niejako przewodnikiem dla tych, którzy poszukują własnego sposobu na jak najlepsze przeżywanie wolności.

Autor wskazuje źródło wolności człowieka i drogę, na której można ją osiągnąć. Podkreśla potrzebę ukierunkowania młodego pokolenia i towarzyszenia mu w drodze ku doświadczeniom, które naprawdę mogą wprowadzić je w dorosłe życie. Porusza niełatwe, ale niezwykle ważne we współczesnym świecie tematy: nienaruszalności i godności życia ludzkiego oraz czystości. Książka jest niezwykle aktualna w obliczu kontrowersyjnych i szeroko dyskutowanych problemów, które pojawiają się pod hasłem: "Życie jest moje i robię z nim, co mi się podoba".

Autor wychodzi z założenia, że jeżeli ktoś w imię własnej wolności rości sobie prawo do podeptania wolności drugiego człowieka, to znaczy, że jego wolność jest jedynie maską, za którą kryje się coś zupełnie innego!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 152
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2007
ISBN: 978-83-7424-197-7

Zobacz również

Nie zabijajcie wolności
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...