TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Powołani do życia

Jacques Philippe wyjaśni czytelnikom, dlaczego człowiek nie może się realizować tylko przez wprowadzanie w życie opracowanych przez siebie projektów. Jego najnowsza książka w sposób bardzo obszerny dotyka problemów człowieczeństwa, szczęścia, pragnień ludzkich, dobra i obiektywnej prawdy.

Jesteśmy wezwani do życia, do tego, aby zrealizować się w pełni i osiągnąć prawdziwe szczęście. Jesteśmy wezwani do przemiany, do wzrostu, dojrzewania, poszerzania swoich serc i horyzontów, wychodzenia z ciasnoty serca i myśli, aby przyjmować rzeczywistość znacznie szerzej i z większą ufnością. Autor przekonuje, że jako ludzie możemy realizować się w całej pełni tylko w tej mierze, w jakiej dostrzegamy wezwania, które dzień po dniu kieruje do nas życie, i zgadzamy się na nie odpowiadać.

Znany duszpasterz i rekolekcjonista opisuje różnego rodzaju wezwania- do życia, do stworzenia, do chrztu, do tego by stać się w pełni mężczyzną czy kobietą, do życia we wspólnocie. Nie sposób myśleć o człowieczeństwie, nie dostrzegając wezwania do tego, by stawać się bardziej człowiekiem. Jest to główne przesłanie książki, by bardziej pragnąć i więcej chcieć, a co najważniejsze Jacques Philippe podaje także konkretne rady i wskazówki jak postępować na tej drodze.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Jacques Philippe
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 126
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788375800937
ISBN: 978-83-7580-093-7
ID: 153920

Zobacz również

Powołani do życia
22.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...