BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Prosto z serca

Ocena:
(3 opinii)

Są firmy, których logo znane jest prawie na całym świecie. Wydają miliony dolarów, aby uczynić swoje znaki rozpoznawalnymi. Dbają o nie. Dopracowują. Dążą do doskonałości.

Czy wiesz, że jako chrześcijanie my również mamy taki “znak rozpoznawczy”?

Czy tego chcesz czy nie, każdą decyzją i każdym czynem budujesz swoją własną markę chrześcijanina. Jak o nią dbasz? Jak wygląda Twoja codzienność? Po czym można Cię rozpoznać? Pomyśl - czy nie byłoby wspaniale, gdyby inni, patrząc na Ciebie, od razu mówili: “Wow, to jest prawdziwy chrześcijanin!”.Audiobook ks. Piotra Pawlukiewicza „Prosto z serca” pomaga tym, którzy chcą rozwijać się i kształtować swój charakter w oparciu o sprawdzony autorytet, poprzez budowanie wielkości w rzeczach małych oraz praktykowanie w codzienności jednej z najważniejszych wartości człowieka - miłosierdzia.

Z tego audiobooka dowiesz się, jak codziennie dążyć do świętości, czyli jak "małymi" krokami dostać się do Nieba, a tu, na ziemi, być świadectwem dla innych.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby:

  • Rozwijać się i kształtować swój charakter....
  • Posłuchać zbioru historii o „małych” rzeczach, które budują prawdziwą wielkość...
  • Dowiedzieć się, jak w codzienności praktykować miłosierdzie - jedną z najważniejszych (i wciąż niedocenionych) wartości tego świata...

...to są treści dla Ciebie.

Wszystkie zawarte tu historie i anegdoty ks. Piotra Pawlukiewicza zachęcają, aby budować na tym, co najbardziej wartościowe, czyli prosto z serca.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Lubię słuchać ks. Piotra Pawlukiewicza , który mówi o rzeczach trudnych w sposób przystępny dla kogoś kto nie studiował teologii. Przekaz ks Pawlukiewicza zaciekawia i pobudza do samodzielnych prób poznawania i medytacji Słowa Bożego. Przykłady jak stosować zasady Ewangelii w naszym życiu, co to znaczy być prawdziwym chrześcijaninem i czasem sympatyczny dowcipny sposób przekazu sprawia , że często sięgam po książki Pawlukiewicza lub najlepiej po CD z ks. Pawlukiewiczem.

autor opinii: Małgorzata Szyszko

Bardzo dobre.Ksiądz Pawlukiewicz trafia w serce.Nie pozostaje się obojętnym po wysłuchaniu chce się zmienić!

autor opinii: Julita Bożek

Ks. Pawlukiewicz Prosto z serca

Bardzo sprawnie i szybko wysłany oraz dostarczony towar. Bezproblemowo i sympatyczny kontakt. Miła karteczka z komentarzem przy płycie :-)

autor opinii: Anna Orłowska

Informacje techniczne

Czas nagrania: 1 h 34 min. 49
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rób to, co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2016
ISBN: 978-83-64855-72-6

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Prosto z serca
32.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...