TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Oczy Pana. Powieść o uzdrowieniu, przebaczeniu i szukaniu miłości

Ta książka to opowieść o tym, jak naprawiać relacje z bliskimi. Jest to też historia zagubionych i zranionych ludzi, którym modlitwa i zaufanie w Boży plan pozwalają zapomnieć o trudnych doświadczeniach i z nadzieją wejść w nowy etap życia.

Za tym wszystkim stoi piękne przesłanie, że prawdziwej miłości zawsze towarzyszy przebaczenie i uzdrowienie.

Jedną z bohaterek książki jest Jagoda, która właśnie znalazła wymarzoną pracę w renomowanym biurze rachunkowym. Po serii niepowodzeń ma nadzieję, że wszystko wróci na właściwe tory.

Za cel postawiła sobie m.in. poprawę trudnych relacji ze swoją babcią, która przez lata ją wychowywała, zastępując nieobecną matkę. Chce też naśladować swoją nową szefową, wierząc w to, że osiągnięte przez nią sukcesy zawodowe są najlepszym gwarantem szczęścia.

Z kolei Piotr próbuje zapomnieć o bolesnym zawodzie miłosnym i angażuje się w kolejny związek, licząc na to, że w końcu uda mu się znaleźć bezpieczną przystań w ramionach nowo poznanej Magdy. Marzy o założeniu szczęśliwej rodziny i dobrym życiu, zgodnym z zasadami, które przez lata wyznawał.

Okazuje się jednak, że los jest bezlitosny dla ich planów. Bohaterowie przestają wierzyć w to, co do tej pory było dla nich oparciem. Od tej pory muszą diametralnie zmienić swoje życie.

Czy Jagodzie uda się poradzić sobie z trudną przeszłością, a Piotrowi spełnić marzenie o rodzinnym cieple? Czy Bóg pomoże im odnaleźć miłość i szczęście?

Beata Agopsowicz – pedagog, doradca życia rodzinnego, autorka powieści Cztery pory miłości oraz Trudne wybory miłości. Jej najlepszym przyjacielem jest mąż, z którym dzieli radości i smutki i który wspiera ją w realizowaniu marzeń. Ma trójkę cudownych dzieci. Mieszka w mieście, ale tęskni do małego domku na wsi. Uwielbia czytać, biegać po deszczu i patrzeć w chmury. Każdy dzień powierza swemu Stwórcy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Beata Agopsowicz
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 312
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374828826
ISBN: 9788374828826
ID: 404810

Zobacz również

Oczy Pana. Powieść o uzdrowieniu, przebaczeniu i szukaniu miłości
21.66 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...