BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

To jego boi się demon. Ojciec Amorth w walce ze złem

Czy diabeł istnieje naprawdę? A może opętania to tylko choroby psychiczne albo fenomeny „kulturowe”?

Nie wierzyć w istnienie diabła znaczy nie wierzyć Ewangelii, ponieważ to sam Chrystus dał apostołom władzę nad demonami i osobiście dokonywał egzorcyzmów.

Celem napisania tej książki jest wyjście naprzeciw tym, którzy wciąż mają wątpliwości w tej dziedzinie. Opiera się ona na rozmowach autora ze słynnym egzorcystą, ojcem Gabriele Amorthem, przeprowadzonych w ciągu sześciu lat ich życia w tej samej wspólnocie zakonnej.

To opowiadanie o faktach, które jednoznacznie potwierdzają prawdziwość i powagę działania szatana, dowodzi absolutnej potrzeby posiadania egzorcystów przez każdą diecezję na świecie.

Francesco Cupello ur. w 1947 roku w prowincji Viterbo (Włochy), jest kapłanem Towarzystwa św. Pawła. Święcenia kapłańskie otrzymał w Rzymie w 1977 roku, studiował filozofię i teologię o kierunku chrystologicznym na Papieskim Wydziale Teologicznym św. Bonawentury. Przez 18 lat był wikariuszem parafialnym w dwóch rzymskich parafiach, a jednocześnie pracował w redakcji czasopisma dla duchowieństwa „Vita Pastorale”. Był przełożonym we wspólnotach paulistów we Florencji, w Modenie i Rzymie. Opublikował m.in.: La messa antica (2008), Chiesa povera non impoverita. Papa Francesco e i rischi di pauperismo (2013).

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
Wydawnictwo: Księży Sercanów - Dehon
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-7519-356-5

Zobacz również

To jego boi się demon. Ojciec Amorth w walce ze złem
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...