BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Trufle. Nowe przypadki księdza Grosera [miękka oprawa]

Kontynuacja bestsellera Adieu. Przypadki księdza Grosera. Bohaterem książki jest ksiądz - pisarz wierny swojemu podwójnemu powołaniu. Obyczajowa powieść o życiu księży i katolicyzmie.

Grzegorczyk potrafi w lekkiej formie przemycić sprawy najistotniejsze. Trufle przeczytałem jednym tchem.

Artur Żmijewski
Siedem grzechów głównych i wszystkie inne w tej książce pienią się jak chwast, gnieżdżą w proboszczach i wikariuszach, i biskupach, zakonnicach i zakonnikach. Podobnie dzieje się w parafianach. Grzech jak kamień, jak glina, bagno, jak kompost, czarnoziem, miażdży i pochłania i złych, i dobrych, ale też wbrew sobie rodzi w nich piękne myśli, słowa i uczynki, gdyż w nich i ponad nimi jest Ktoś, kto wciąż na wszelkie sposoby mówi do każdego: »Tak cię kocham«. A oni, choć najczęściej odpowiadają: »To dlaczego dopiero teraz mi to mówisz«, to przecież dobrzeją i pięknieją, człowieczeją.

Wacław Oszajca SJ
Kościół w Polsce ma albo apologetów, albo bezlitosnych antyklerykalnych krytyków. A Kościół jest taki jak ludzie - opromieniony świętością, ale i nie pozbawiony wad, mądry, ale i zachowawczy, nie zawsze umiejący odnaleźć się we współczesnym świecie. Taki Kościół - prawdziwy -przedstawia Jan Grzegorczyk.

Katarzyna Kolenda-Zaleska

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: W Drodze, Zysk i S-ka
Wydanie: Poznań 2007
ISBN: 978-83-7506-117-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...