TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

100 dróg ku byciu szczęśliwszym

"100 dróg ku byciu szczęśliwszym" to zbiór 100 krótkich tekstów, w których autor mówi o 100 sprawach ważnych dla każdego człowieka.

Są to m.in. relacje do siebie samego - do ciała i rozumu, relacje do innych osób, relacje do spraw z przeszłości i z przyszłości, pamięć, wrażliwość, wolność.

Całość tworzy swego rodzaju poradnik dla tych, którzy - jak pisze autor - chcą zajrzeć w "samą głębię siebie samego", co z kolei pozwoli im właściwie poustawiać wiele spraw, z którymi trzeba żyć (od których się nie da uciec, bo są naturalne dla człowieka), a to życie nieraz jest naprawdę trudne - które, chociaż bywają bardzo drobne, to nierzadko potrafią to życie naprawdę zatruć.

Książka nie jest zbiorem morałów lub \"stuprocentowych rozwiązań trudnych kwestii\". Jest podpowiedzią duszpasterza i psychologa, który - korzystając z doświadczenia, ludzi, z którymi pracował, oraz profesjonalnej wiedzy - stara się w prosty sposób powiedzieć o trudnych kwestiach; stara się odmitologizować wiele spraw i pokazać ich realną wartość.

Są to rady, które już się sprawdziły w życiu wielu osób.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Bernardinum
Autor: Yves Boulvin
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 213
Wymiar [mm]: 120x140
EAN: 9788378230458
ISBN: 9788378230458
ID: 261263

Zobacz również

100 dróg ku byciu szczęśliwszym
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...