TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Próba miłości

Książka "Próba miłości" to następna część bestsellerowej sagi rodu Petrycych. Mirosława Kareta w obrazowy sposób pokazuje, jak budowane przez lata szczęście może rozpłynąć się w jednej chwili. A wszystkiemu winne jest... ślepe zrządzenie losu. "Próba miłości" doskonale odzwierciedla te sytuacje w naszym życiu, kiedy najtrudniejsze wydarzenia przychodzą niespodziewanie. I odmieniają nas na zawsze.

Przekonaj się więc sam, na czym polega tytułowa próba miłości! Książka doskonale obrazuje coś, czego niejednokrotnie doświadczył już każdy z nas - zranione uczucia, niepewną przyszłość i miłość, która może ocalić.

Książka "Próba miłości" opowiada historię Maksymiliana, który toczy własną wojnę z demonami przeszłości. W tym czasie jego żona Maria prowadzi szczęśliwe i ustabilizowane życie. Przynajmniej tak się wydaje. Udane małżeństwo, kochające dzieci, nabierająca tempa kariera. I nagle te twarde słowa, które zmieniają wszystko. Nawet mąż nie daje jej wsparcia. Tylko czy on kiedykolwiek ją rozumiał? Stał się wrogiem właśnie wtedy, gdy najbardziej go potrzebowała.

Gdy Maria poznaje przeszłość swojej rodziny, zaczyna inaczej patrzeć na to, co ją spotyka. Historia zatacza koło. Czy to, czego tak bardzo się lęka, może stać się dla niej nowym początkiem? Przekonaj się sam!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Mirosława Kareta
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 504
Wymiar [mm]: 142x202
EAN: 9788327716385
ISBN: 9788327716385
ID: 428413

Zobacz również

Próba miłości
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...