TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowenna 9 kroków do szczęścia

Czym tak naprawdę jest szczęście? Najpiękniejsze i chyba najbardziej pociągające jest w nim to, że każdy może je rozumieć inaczej. Mimo to, pragnienie szczęścia pozostaje niezmienne i zdecydowanie odczuwa je każdy człowiek stąpający po ziemi.

Co więc zrobić, żeby je osiągnąć? Z pomocą nam przychodzi sam Pan Jezus, który w Kazaniu na górze mówi, kto jest szczęśliwym i daje wskazówki, jak się nim stać.

Książka "Nowenna 9 kroków do szczęścia" to z jednej strony propozycja nie do odrzucenia, a z drugiej wyzwanie, by z prawdziwą wiarą i całkowitym zawierzeniem zwrócić się słowami nowenny do miłosiernego Boga, który najlepiej wie, co dla każdego z nas będzie prawdziwym szczęściem i nie odmówi nam łaski szczęścia zgodnej z jego wolą.

Pragnienie szczęścia wyrażamy nie tylko dla samych siebie, lecz także z myślą o swoich bliskich lub ważnych dla nas osobach. Oto teraz, błogosławiąc lub składając życzenia przy najróżniejszych okazjach, możemy przekazać modlitwę nowennową dziewięciu kroków do szczęścia jako wypełnienie i wskazówkę do spełnienia się składanych życzeń.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Małgorzata Pabis
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788366250222
ISBN: 9788366250222
ID: 440332

Zobacz również

Nowenna 9 kroków do szczęścia
9.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...