TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

7 dni Fatimy

Ocena:
(5 opinii)

"Ludzie oczekują, że wszystko będzie się dziać natychmiast, w ich własnym kręgu czasu. Ale Fatima wciąż pozostaje w Trzecim Dniu" - powiedziała Siostra Łucja w 1993 r. Jej zdaniem Fatima trwać będzie przez "Boży Tydzień"; obecnie żyjemy w Dniu Trzecim, przed nami jeszcze Czwarty, Piąty, Szósty i ostatni - Siódmy Dzień Fatimy.

Jak daleko do niego? Miesiące czy dekady? Jaka droga nas czeka? Przez apokalipsę cierpień czy tylko przez czas upomnień i ostrzeżeń?

Z korespondencji prowadzonej przez fatimską wizjonerkę, z paru jej rozmów, z garści wywiadów, ze spisanych wspomnień i refleksji nad objawieniami wyłania się niezwykły obraz SIEDMIU DNI FATIMY. Przyglądając się mu uważnie możemy zrozumieć, dlaczego historia potoczyła się w takim a nie innym kierunku, więcej - możemy poznać naszą przyszłość!

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra na prezent

Bardzo ładnie wydana, sztywna oprawa, dużo pięknych ,kolorowych zdjęć.Pomysłowo napisana,kolejne dni tygodnia stopniowo podnoszą "temperaturę" u czytającego.Jeśli chce się komuś zrobić piękny i mądry prezent, to wymarzona i niedroga pozycja.

autor opinii: Aurelia Witaszak

proroctwo

Po raz pierwszy mam okazję zgłębić sens Objawień Fatimskich, to takie współczesne proroctwo, jesteśmy w trzecim dniu - przed nami resztę całego tygodnia!!!

autor opinii: Florian Burek

Polecam

Książka warta przeczytania bo uświadamia, że naprawdę musimy próbować zmienić nasze postępowanie i jeśli się nie opamiętamy to trudne chwile czekają świat a Matka Boża robi tyle żeby świat przed tym wszystkim uchronić

autor opinii: A.Niedbała

super

bardzo szybka dostawa,rewelacyjna cena,super ksiazka.

Dowiedziałem się dużo nowego o Fatimie

Lektura bardzo ciekawa i podnosząca na duchu. Wnosi wiele ważnych informacji o Fatimie ponad te znane i obiegowe. Odkryłem Nabożeństwo Pierwszych Sobót i inne narzędzia duchowe, z których chcę korzystać.
Bardzo polecam.
M.Ambroziewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Ikona
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 78
Wymiar [mm]: 165x230
EAN: 9788389084248
ISBN: 9788389084248
ID: 361086

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki 7 dni Fatimy 7 dni Fatimy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...