TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Adoracje Najświętszego Sakramentu na XXI wiek

Ocena:
(3 opinii)

Praktyka nawiedzania Najświętszego Sakramentu istnieje w Kościele od setek lat. Dla niezliczonych dusz była okazją przyjścia do Boga i doświadczenia głębokiej jedności z Nim.

Książka zawiera głębokie medytacje eucharystyczne i piękne modlitwy, mocno osadzone we współczesności. Mamy nadzieję, że pomoże czytelnikom zanurzyć się w adoracji Tego, który nas zaprasza: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Bardzo pomocna książka i bardzo ważna, bo żyjemy w czasach bardzo szczególnych, w których głęboka i "owocna" adoracja Najświętszego Sakramentu może być czymś nie do przecenienia. Gorąco polecam!

autor opinii: Teresa Juarez-Turska

Pozycja bardzo pomocna dla tych, którzy szukają inspiracji do adoracji NS. Głębokie i poruszające, krótkie rozważania, a przy tem współcześnie napisane.

autor opinii: Ania

Wspaniała książka

Mam, i czytałam wiele pozycji na temat adoracji. W każdej coś jest, ale ta bardzo wpasowała się w moje pragnienia. Krótkie, ale bardzo czytelne i jednocześnie głębokie rozważania poprzedzają modlitwy skierowane bezpośrednio do Pana Jezusa. A każda modlitwa porusza serce, bo jest związana z życiem. Książeczka jest również pomocna do prowadzenia adoracji w małej grupie. Nie ma w niej patosu ani górnolotnych, bardzo uduchowionych zwrotów. Jest natomiast coś, co wpasowuje się w pragnienie adorowania TEGO, który jest jedynie godny adoracji. Warto ją mieć i korzystać. Jest poręczna - mieści się w damskiej torebce. Zachęcam, żeby do niej zajrzeć

autor opinii: Irena Pstrągowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Homo Dei
Autor: Richard Tobin CSsR
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 120x168
EAN: 9788362579822
ISBN: 978-83-62579-82-2
ID: 263515

Zobacz również

Adoracje Najświętszego Sakramentu na XXI wiek
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...