TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Atak złego

Ocena:
(4 opinii)

W jaki sposób działa w świecie diabeł i jak można mu się skutecznie sprzeciwiać? Na te pytania odpowiada ojciec Gabriele Amorth, światowej sławy egzorcysta oraz jego współpracownicy, wspierający go w posłudze.

Są to specjaliści z różnych dziedzin, którzy w swojej codziennej pracy spotykają się z przejawami aktywności sił zła: siostra Angela Musolesi – franciszkanka, laureatka nagrody Kobieta Roku w kulturze europejskiej, Rinaldo Fabris – biblista i teolog, Tonino Cantelmi – chirurg, psychiatra i psychoterapeuta czy Gustavo Sánchez Ardila – ksiądz katolicki.

Omawiane przez nich przykłady działania Złego są bardzo różnorodne. Książka prezentuje pogłębioną analizę duchową i psychologiczną procesu uwolnienia, polegającego zarówno na odprawianiu egzorcyzmów, jak i odmawianiu modlitw o uwolnienie.

Obok obszernej i rzetelnej części informacyjnej czytelnik znajdzie tu również liczne relacje opętań, często tak sensacyjne, że można by je wziąć za pochodzące z hollywoodzkiego dreszczowca, gdyby nie to, że zdarzyły się naprawdę.

Tak szerokie ujęcie tematu, poparte wiedzą i doświadczeniem ekspertów, stanowi znakomite źródło informacji dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć oddziaływanie sił zła w świecie i pragną przyczynić się do ich pokonania, aby zwyciężyło Królestwo Boże na ziemi. Ważną częścią książki są teksty modlitw o uwolnienie i egzorcyzmów.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Atak złego

Książka " Atak złego" to konkretne przykłady ataków złego ducha. W książce opisane jest to w sposób rzeczowy na przykładach wielu osób. Co mnie zaciekawiło to sposoby działania złego ducha są nieszablonowe. Zły, który rozmawia z egzorcystą i innymi osobami przez opętaną osobę zachowuje się w bardzo zrużnicowany sposób.
Ta książka dała mi dużo do myślenia na ten temat i dużo kwestii wyjaśniła.
W życiu powinniśmy bardzo uważać na to z kim się zadajemy i jakie przedmilty trzymamy w domu np. jako pamiątki może to mieć poważne konsekwencje a bardzo trudno jest powrócić do normalności.
Dlamnie to napewno powód żeby starać się być lepszym człowiekiem.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych problematyką.

autor opinii: Krzysztof Kryk

pOLECAM

autor opinii: Jola

POLECAM

Polecam bardzo gorąco książkę"Atak złego".W bardzo ciekawy i przystępny sposób odpowiada jak bronić się przed złem,w jakich sytuacjach trzeba uważać.Do tego zamieszczone są świadectwa osób ,które zostały opętane bądź zniewolone przez zło i od razu komentarz egzorcysty.

autor opinii: Iwona

Polecam

Głębokie studium problemu. Polecam dla zainteresowanych problematyką.

autor opinii: Ewa Mrowinski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Gabriele Amorth
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788363621025
ISBN: 9788363621025
ID: 240311

Zobacz również

Atak złego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...