TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Strach diabła. Mistyczny kryminał o działaniu szatana dzisiaj

Strach diabła: to historia życia utalentowanego pisarza i poety, niemającego jednak powodzenia w życiu i u kobiet. Pewnego dnia, na uroczym tarasie malowniczo położonej kawiarni poznaje piękną i zmysłową kobietę, która po czasie okazuje się wcielonym diabłem.

Ich znajomość, stopniowo przeradza się w uczucie. Ale czy wcielony szatan potrafi kochać? Czy ma dobre i czyste intencje? Czy jego diabelskość, a właściwie diablicowatość może być niezauważona przez zakochanego, nieświadomego niebezpieczeństwa i potęgi zła młodego pisarza po trzydziestce, spędzającego mnóstwo czasu z uroczą i inteligentną kobietą diabłem, prowadząc długie rozmowy? Co mają sobie do powiedzenia? O czym rozmawiają?

"Strach diabła" to historia życia jednego człowieka, splecionego i uwikłanego w diabelską podstępną miłość. Ale czy miłość bez wyjścia? "Strach diabła" to niesamowita powieść, mieszająca fikcje z rzeczywistością, miłość z egoizmem, szczęście z dramatem a oddanie się z rozpaczą. Do końca trzyma w napięciu. Czyta się ją jednym tchem. Ta pasjonująca powieść kryminalna subtelnie odkrywa podstępne mechanizmy kuszenia szatana. Pozwala czytelnikowi dostrzec życiowe pułapki, które prowadzą go do rozpaczy i śmierci; ujawnia broń szatana, jego metody i środki, które wykorzystuje w osiągnięciu swojego celu.

Autor, literacko przedstawiając działanie złego, udowadnia, że największym podstępem szatana jest przekonanie nas o tym, że on nie istnieje.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Hermann Multhaupt
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 196
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788360703168
ISBN: 9788360703168
ID: 53562

Zobacz również

Strach diabła. Mistyczny kryminał o działaniu szatana dzisiaj
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...