TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Autobiografia

Ocena:
(2 opinii)

Mówi: ojciec Joachim Badeni - dominikanin, słynący z głębokiej wiedzy, pogody ducha i wyjątkowego poczucia humoru - o rodzinie i błędach młodości, o objawieniach i drodze do klasztoru, o lekturach i fascynacjach, o przyjaźniach, starości i radości życia. Słuchają i pytają: Artur Sporniak i Jan Strzałka - dziennikarze "Tygodnika Powszechnego".

Ojciec Joachim Badeni pochodzi z arystokratycznego rodu Badenich, którzy z wyboru stali się polskimi patriotami. Podczas II wojny światowej walczył pod Narwikiem, we Francji i Maroku. Po wojnie stał się współtwórcą słynnego krakowskiego duszpasterstwa akademickiego „Beczka”, duszpasterzem akademickim w Poznaniu, działał w ruchu Odnowy w Duchu Świętym.

Jeżeli zadajesz sobie pytania o rolę religii w twoim życiu, zastanawiasz się nad swoim rozwojem duchowym, poszukujesz odpowiedzi na ważne pytania – sięgnij po tę książkę. Jeśli uwielbiasz również opowieści o ciekawych ludziach, pięknych miejscach – tak książka jest dla Ciebie!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo polecam niezapomniane wrażenia podczas lektury

autor opinii: Aleksander Obidowski

Jednym tchem.

Autobiografia o. Badeniego to wspaniała, pełna humoru książka o życiu dominikańskiego zakonnika. Bardzo ciekawe osobiste przemyślenia. Prostota i mistycyzm - to rzadka kombinacja. Nie ma dłużyzn i nudziarstwa - tę książkę czyta się jednym tchem.

autor opinii: Justyna

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Autor: o. Joachim Badeni OP
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788308046036
ISBN: 9788308046036
ID: 195371

Zobacz również

Autobiografia
39.90 zł
28.73 zł
Oszczędzasz 11.17 zł (28%)
  • Wysyłamy w ciągu 7 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...