TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pójdź, bądź moim światłem. Prywatne pisma Świętej z Kalkuty

Ocena:
(5 opinii)
Jeśli kiedykolwiek będę Świętą - na pewno będę Świętą od »ciemności«. Będę ciągle nieobecna w Niebie - aby zapalać światło tym, którzy są w ciemności na ziemi.

Fragment książki

Matka Teresa z Kalkuty, niestrudzenie niosąca pomoc najuboższym i zapomnianym, uśmiechnięta, z przekonaniem mówiąca o Bogu – taki obraz „świętej z Kalkuty” wyłania się z tysiąca zdjęć, filmów i książek.

„Pójdź, bądź moim światłem” to niezwykła historia, która do tego wyobrażenia dodaje całkiem nową wartość.

Opracowane przez Briana Kolodiejchuka, postulatora jej procesu kanonizacyjnego, listy błogosławionej to wciągająca narracja, która odsłania wstrząsającą prawdę o duchowym życiu Matki Teresy, „straszliwej ciemności”, w której była pogrążona przez 50 lat.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

POZYTYWNA

Witam . Książka ta ukazuje nam jak wygląda prawdziwa miłość do bliżniego i do samego BOGA . Matka Teresa kochała Boga dokładnie tak jak mówi nam przykazanie miłości pomimo " straszliwej ciemności duchowej " w której była pogrążona przez 50 lat. Po przeczytaniu tej książki będziemy potrafili dostrzec cierpienie drugiego człowieka w innym wymiarze . W wymiarze duchowym . I to ze cokolwiek uda nam się osiągnąć w naszym życiu to jest to dziełem Boga , my sami nie możemy nic . Powinniśmy dziękować Bogu każdego dnia za to co nam daje i za to czego nam nie daje bo ON wie lepiej czego nam tak naprawdę potrzeba . Zdecydowanie polecam . Z Panem Bogiem

autor opinii: DARIUSZ SZCZEPANIAK

Matka Teresa

Całe życie w ciemności. Tylko ufność i wiara zaprowadziły Matkę Teresę do świętości. Niezwykle cenne i budujące świadectwo.

autor opinii: Elżbieta Nowicka

Książkę kupiłam na prezent świąteczny dla osoby, która zawsze pochyla sie nad potrzebującymi. Z takiego wzorca warto czerpać...

autor opinii: I.N.

Polecam

Dobra książka dla tych którzy chcą bliżej poznać postać Matki Teresy.Dzięki pismom Świętej poznajemy jej charakter, trudności i ofiary które przeszła w związku z utworzeniem i prowadzeniem Zgromadzenia Misjonarek Miłości.Polecam

autor opinii: mna

Pójdź, bądź moim światłem. Prywatne pisma Świętej z Kalkuty.

Książkę polecam szczególnie dla osób, które borykają się z trudnościami dnia codziennego oraz posiadają wątpliwości co do jedności z Bogiem.

autor opinii: Joanna A.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: ZNAK
Autor: Matka Teresa
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 544
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788324034062
ISBN: 9788324034062
ID: 315548

Zobacz również

Pójdź, bądź moim światłem. Prywatne pisma Świętej z Kalkuty
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...