TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Baśnie o marzeniach i tęsknocie za piękniejszym życiem

Baśnie zawarte w tym zbiorze są opowieściami o marzeniach i tęsknocie za piękniejszym życiem i o poszukiwaniu rzeczy zwyczajnych i tych niezwykłych. Bohaterowie baśni mają czasem zwyczajne marzenia i marzą o lepszym domu, zarobku, urodzie, dobrej żonie czy mężu, ale niekiedy wyruszają na poszukiwanie czegoś, co całkiem odmieni ich życie.

Porzucają dom i dotychczasowe życie, aby dojść na kraniec świata czy do krainy za rzekami i morzami, albo wręcz wyruszają przed siebie, w nieznane. Jest w ich sercu jakaś pustka, głód czegoś więcej, co może dać im tylko to, co wykracza poza zwyczajność, to coś, co zapiera dech w piersiach. Mają nadzieję, że ten brak zapełni cudowny kwiat, niezwykła góra, poruszająca muzyka, niespotykany kolor, nieznane miejsce czy skrzydła. Idą więc, szukając swego przeznaczenia, za morza, za rzeki, na kraniec świata, w krainę błękitu...

To baśnie o tym, co każe nam się zapatrzeć na latające ptaki, na statki płynące za linię horyzontu, na niebo, baśnie o tym, co każe nam marzyć i patrzeć przed siebie z tęsknotą.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Autor: Elżbieta Zarych
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 180x260
EAN: 9788375058055
ISBN: 978-83-7505-805-5
ID: 198452

Zobacz również

Baśnie o marzeniach i tęsknocie za piękniejszym życiem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...