TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Blizna

Osoby pochodzące z rodzin dysfunkcyjnych często uzależniają się nie tylko od substancji psychoaktywnych, ale także od seksu, gier hazardowych, niekontrolowanych zakupów czy innych kompulsywnych zachowań.

Wiele z nich potrafi jednak swoje uzależnienia pokonać.

W jakim stopniu pomagają im stanąć na nogi psychoterapeuci, grupy samopomocowe, społeczność klubów abstynenckich, a w jakim duszpasterze, wiara, siła wyższa, za którą prawie dla wszystkich kryje się sam Bóg?

Oceńcie Państwo sami. Zapraszamy do poznania historii prawdziwych zwycięzców pod wspólnym tytułem – „Blizna”.

TADEUSZ PULCYN urodził się w 1951 roku w Gdyni. Od 1979 roku jest redaktorem dwumiesięcznika „Trzeźwymi Bądźcie”, wydawanego przez Zakon Ojców Kapucynów Prowincji Warszawskiej w Zakroczymiu. Od wielu lat współpracuje z redakcją miesięcznika „Świat Problemów”. Jest autorem książek: "Powracające pytania", "Rozmowy przez kratę", "Za pięć dwunasta", "U Braci Mniejszych Kapucynów za klauzurą", "W sercu Kościoła", "U Matki Pokoju w Stoczku Klasztornym", "Kostomłoty", "Są wśród nas", "Do nieba przez Działdowo", "Jan Paweł II i górale", "Wojtyłowie. Papieski ród", "Nasz Zakroczym" (wspólnie z Krzysztofem Kościeleckim), "Powołani do winnicy Pańskiej", "300-lecie oddania Diecezji Płockiej pod opiekę Matki Bożej Smardzewskiej", "Wspinaczka", "Mazowiecki Mocarz".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: Tadeusz Pulcyn
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 188
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788378235637
ISBN: 9788378235637
ID: 319467

Zobacz również

Blizna
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...