TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Żyć pełnią życia. Fenomen Siostry Elviry, świadectwa osób wyzwolonych z uzależnienia

Książka ta ukazuje Wspólnotę Cenacolo (Wieczernik) i postać jej założycielki, siostry Elviry. Wspólnota, skupiająca osoby walczące z różnymi uzależnieniami, ma krótką historię, ale zyskała już międzynarodowy rozgłos i uznanie.

Lokalne wspólnoty Cenacolo powstają na całym świecie, w tym również w Polsce. Dzięki nim setki ludzi uwolniły się z ciężkich nałogów.

W książce obok historii i opisu funkcjonowania Cenacolo, jak również duchowej biografii siostry Elviry oraz jej myśli i wskazówek, znajdują się świadectwa osób uwolnionych we Wspólnocie od uzależnień.

Książka ta niesie nadzieję wszystkim tym ludziom – młodym i całkiem już dorosłym – którzy ulegli pokusie «radzenia sobie» z życiem poprzez sięganie po substancje zdradliwe. Publikacja o wspólnotach Cenacolo ukazuje konkretnych ludzi, którzy wyszli ze szponów śmiertelnego nałogu czy innych słabości. Pokazuje też drogę, jaką ci ludzie przeszli, by odzyskać wolność.

Warto podkreślić fakt, że niniejsza książka potrzebna jest nie tylko ludziom uzależnionym oraz tym, którzy udzielają im pomocy. Niezwykle cenne są wskazania dla rodziców zawarte w piątym rozdziale tej książki. Siostra Elvira jest realistką i dlatego przypomina o tym, że jeśli młodzi ludzie przeżywają dotkliwy kryzys, to zwykle także ich rodzice powinni dokonać rewizji swego dotychczasowego życia.

Z pewnością publikacja, która jest podsumowaniem dotychczasowej historii wspólnoty Cenacolo zainteresuje każdego, kto pragnie wypływać na głębię tajemnicy człowieka, po to by formować bogate człowieczeństwo w sobie oraz w innych ludziach.

Ks. Marek Dziewiecki, z przedmowy do polskiego wydania

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Paolo Redi, Marino Parodi
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 125x190
EAN: 9788374826815
ISBN: 9788374826815
ID: 314441

Zobacz również

Żyć pełnią życia. Fenomen Siostry Elviry, świadectwa osób wyzwolonych z uzależnienia
14.16 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...