TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Więzienie, które można otworzyć

Książka jest przewodnikiem dla osób zatroskanych problemem alkoholizmu. Przeznaczona jest nie tylko dla specjalistów, ale przede wszystkim dla tych, którzy zetknęli się z osobami uzależnionymi lub zmagają się z nimi na co dzień (gdyż często nieświadomie padają ich ofiarą).

Można w niej znależć odpwiedzi na wiele pytań dotyczących choroby, chociażby takie podstawowe - kto jest alkoholikiem? ile trzeba wypić, by się uzależnić?

Dzięki niej poznamy mechanizmy działania osoby uzależnionej (przydatne nie tylko w chorobie alkoholowej), co pozwoli nam lepiej ją zrozumieć.

Celem tego przewodnika jest przywrócenie każdemu wiary w siebie, aby mógł pomyślnie wykonać pierwsze kroki w stronę uzależnionego.

Autor wyjaśnia, jak rozpoznać uzależnenie, a następnie jak wejść w porozumienie z osobami uzależnionymi, i jak dotrzeć pod maski, które uformowało cierpienie.

Klucze do porozumienia są różne, zależnie od tego do kogo chce się dotrzeć: do uzależnionego od alkoholu, który wciąż pije, do osoby, która wyszła z nałogu czy też do zagrożonego alkoholizmem przez nadmierne picie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: François Besançon
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 148
EAN: 9788389282576
ISBN: 978-83-89282-57-6
ID: 427550

Zobacz również

Więzienie, które można otworzyć
19.70 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...