TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Błogosławieni, czyli szczęśliwi. Opowieści dla dziewcząt i chłopców

Kolejny po „Chrześcijaninie radosnym” tom mądrych i ciekawych opowiadań ulubieńca najmłodszych, bp. Antoniego Długosza.

Bogato ilustrowana pięknymi zdjęciami książka jest przewodnikiem po roku liturgicznym C, który zacznie się w pierwszą niedzielę Adwentu.

Opowieści odnoszą się do czytań na wszystkie niedziele i najważniejsze święta. Pozwalają zrozumieć przesłanie płynące z Ewangelii i odnieść je do codzienności własnego życia.

Biskup Długosz uczy młodych chrześcijan, jak być „listonoszem Jezusa”, jak głosić „Bożą reklamę” oraz jak żyć według Jezusowego przepisu – jak być błogosławionym, czyli szczęśliwym. Także rodzice i katecheci znajdą tu wskazówki dla siebie.

Biskup pomocniczy archidiecezji częstochowskiej w niepowtarzalny, pełen pogody ducha sposób przekazuje dzieciom prawdy ewangeliczne. W swej pracy katechetycznej wykorzystuje wszystkie nowoczesne media, bardzo też lubi bezpośredni kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Powszechnie znany jest z występów w cotygodniowym programie telewizyjnym „Ziarno”. W wydawnictwie Biały Kruk ukazały się jego książki: „Opowiem ci o Jezusie” i „Chrześcijanin radosny”, która oprowadza po Roku liturgicznym B.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Biały Kruk
Autor: bp Antoni Długosz
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 142
Wymiar [mm]: 215x280
EAN: 9788375530735
ISBN: 978-83-7553-073-5
ID: 160012

Zobacz również

Błogosławieni, czyli szczęśliwi. Opowieści dla dziewcząt i chłopców
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...