TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Boży skalpel. Uzdrowienie postem

Czy współcześni ludzie, żyjący w świecie niemal nieograniczonej konsumpcji potrafią pościć? Po co w ogóle się męczyć? Czy post może być odpowiedzią na duchowy głód?

Ta książka z pewnością da Ci odpowiedź na te pytania.

Można by pomyśleć, że podejmując temat postu w dzisiejszych czasach autor wyskoczył jak filip z konopi. Okazuje się, że temat od wieków jest aktualny, a post - skuteczny.

Pamiętasz zapewne, że gdy apostołowie pytali Jezusa, jak wypędzić złego ducha, On odpowiadał, że w niektórych przypadkach jedyna skuteczna droga to modlitwa i post.

Marek Zaremba, autor bestsellerowego Jaglanego detoksu, pościł przez czterdzieści dni i prowadził dziennik. W swojej najnowszej książce przekonuje, że post to prawdziwy Boży skalpel! Czasem zaboli, gdy dotknie ciała, ale przyniesie realne uzdrowienie ducha. Stanie się początkiem nowego życia w wolności od lęków, nałogów, zamartwiania się o codzienność i wielu chorób współczesności.

Autor tej książki jest dyplomowanym dietoterapeutą, specjalistą medycyny komórkowej i terapeutą I stopnia medycyny św. Hildegardy.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Esprit
Autor: Marek Zaremba
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 336
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788365847850
ISBN: 9788365847850
ID: 401594

Zobacz również

Boży skalpel. Uzdrowienie postem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...