TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Chyba Go uszanują. Drogi krzyżowe

Tematyka poszczególnych dróg krzyżowych w zbiorku „Chyba Go uszanują” jest związana z ujawnieniem w całej prawdzie destrukcyjnych postaw i zachowań (zarówno w świecie pogańskim, jak i chrześcijańskim), a następnie wskazaniem źródła, gdzie odpowiedzialny za swoje życie doczesne i wieczne chrześcijanin powinien szukać pomocy.

W rozważaniach: „Sam z Ojcem", „Diabeł", „Ja mogę przecież...", „Co mi. Panie, odpowiesz?" oraz „Dlaczego Mnie prześladujesz?" czytelnik ma moż­liwość w cztery oczy porozmawiać z Panem Jezusem o tym, co Go boli z naszego powodu.

W tekstach: „Z Janem Apostołem pod krzyż Jezusa", „Co nam chcesz powie­dzieć. Święty Janie?" oraz „Świadectwo" spotykamy się z umiłowanym uczniem Jezusa, który dostarcza bezcennych wskazówek do autentycznego nawrócenia.

Do szczególnej refleksji i wnikliwego przyjrzenia się swojemu sercu wzywają przejmujące medytacje: „Jezu, dlaczego usiłuję Cię zabić?", „Wyrok śmierci" oraz „Właśnie nadeszły te dni...".

Znaczące i pokrzepiające jest przywołanie w drogach krzyżowych: „Kobie­ty" i „Mężczyźni" oraz „Kto szanuje Jezusa..." wielu osób z Ewangelii, które zajęły w swym życiu piękną postawę w spotkaniu z Mistrzem z Nazaretu.

Zarówno „duży", jak i „mały" chrześcijanin ma szansę w oparciu o ten modli­tewnik owocnie nawrócić się ku dawaniu radosnego świadectwa swojej przy­należności do Chrystusa, co w perspektywie zbliżających się ŚDM w Krakowie powinno być dodatkową zachętą do sięgnięcia po ten tomik.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Autor: ks. Kazimierz Skwierawski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788374227308
ISBN: 9788374227308
ID: 341137

Zobacz również

Chyba Go uszanują. Drogi krzyżowe
19.90 zł
17.00 zł
Oszczędzasz 2.9 zł (15%)
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...