TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ciąża. Pytania i odpowiedzi

Ocena:
(2 opinii)

Praktyczny przewodnik dla przyszłych mam. Dla każdej kobiety ciąża to czas szczególny - pełen nadziei, oczekiwania, ale także niepokoju i nie kończących się pytań. W tej niezwykłej książce eksperci z BabyCentre.co.uk - najbardziej znanej w Wielkiej Brytanii strony internetowej dla przyszłych mam - udzielają na nie wyczerpujących odpowiedzi. Jest to przystępnie napisany, bogato ilustrowany przewodnik, w którym kobiety znajdą dogłębne wyjaśnienia wszystkich nurtujących je wątpliwości.

"Ciąża. Pytania i odpowiedzi" to godne zaufania źródło informacji i porad udzielanych przez najwyższej klasy specjalistów, korzystających z najnowszych osiągnięć medycyny w dziedzinie perinatologii, położnictwa i ginekologii. Wśród ekspertów BabyCentre są nie tylko lekarze, ale także położne, psychoterapeuci, dietetycy i matki. Ten zespół wybitnych specjalistów udziela wszechstronnej pomocy milionom przyszłych mam i ojców na całym świecie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo przydatna książka - żeby nie powiedzieć "konieczna". Zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży po raz pierwszy i nigdy nie interesowałaś się zbytnio tematami związanymi z ciążą. Więc .. nie masz pojęcia co jeść czego nie jeść, co jest szkodliwe a co korzystne itd.

Książka zawiera także opisy poszczególnych badań, które należy wykonać. Dzięki temu, że przeczytasz o nich wcześniej zmniejszy się stres związany z pierwszymi wizytami u lekarza i jako "zorientowana w temacie" będziesz wiedziała o co go pytać.

Wiem, że mnóstwo jest takich tematów w internecie i tam też można się dowiedzieć.. Jednak w internecie jest chaos, wszystkie wiadomości naraz i można coś przeoczyć, bo nie przyjdzie ci do głowy, że o tym powinnaś wiedzieć. A książka pełni funkcję jakby takiego przewodnika i mówi ci konkretnie co po kolei i kiedy.
Ponad to - cenię sobie po prostu papier pod palcami ;)

autor opinii: Marta.

Pozytywna

Trymestr po trymestrze, książka opisuje przebieg ciąży. Zawiera zwarte i przydatne, szczególnie dla przyszłego Ojca, informacje, które pozwalają nie tylko przetrwać:-)

autor opinii: Piotr Lubowski

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rebis
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 340
Wymiar [mm]: 128x197
EAN: 9788373019126
ISBN: 83-7301-912-X
ID: 53082

Zobacz również

Ciąża. Pytania i odpowiedzi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...