TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Co czynię ze skarbem mego życia. Rachunek sumienia dla młodzieży

Człowiek to skarb w oczach Boga. Nikt bardziej niż nasz Ojciec w niebie nie pragnie, żebyśmy żyli w miłości, wolności i radości. Po grzechu pierworodnym nie jest to jednak łatwe. Jako dzieci nie umiemy się jeszcze bronić przez złem świata, zagrożeniem, które czasem wypływa nawet ze strony dorosłych. W wieku dorastania jesteśmy silniejsi fizycznie, jednak czyhają na nas inne pułapki: naiwność, słabość czy grzech.

Pomocą na drodze własnego doskonalenia się jest wrażliwość moralna, czyli odróżnianie zachowań, które pozwalają się rozwijać, od tych, które prowadzą do kryzysu. Pomocą jest też poczucie grzechu, czyli świadomość tego, że gdy krzywdzę kogoś lub siebie samego, to największe cierpienie zadaję Bogu, który kocha wszystkich ludzi największą miłością. Rachunek sumienia to szukanie prawdy o sobie po to, by stawać się najpiękniejszą, Bożą wersją samego siebie i by iść drogą błogosławieństwa.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 140
Wymiar [mm]: 120x165
EAN: 9788374241205
ISBN: 978-83-7424-120-5
ID: 169230

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Co czynię ze skarbem mego życia. Rachunek sumienia dla młodzieży Co czynię ze skarbem mego życia. Rachunek sumienia dla młodzieży
12.64 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...