TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dorastanie do świętości

Ocena:
(2 opinii)

Ta książka - przewodnik po drogach świętości we współczesności - jest adresowana do tych wszystkich, którzy pragną się nieustannie rozwijać, czyli codziennie stawać kimś dojrzalszym i większym od samego siebie.

Została napisana językiem zrozumiałym dla ludzi uformowanych w społeczeństwie informatycznym. Konkretnie i precyzyjnie opisuje kryteria dojrzałości w odniesieniu do wiary, nadziei, miłości i wolności. Pokazuje, że dorastanie do świętości to naśladowanie Chrystusa, który uczy nas mądrze myśleć, roztropnie kochać, solidnie pracować.

Książkę tę można czytać niejednokrotnie, a zawsze coś trafi do serca… Tytuł jest adekwatny do treści, a raczej je wyprzedza – bo są to tylko drogowskazy, nam samym z kolei pozostaje przejść tę, jakże trudną, drogę. Skądinąd jest to szlak dobrze oznakowany, czyli taki, który pozwala na rozeznanie odpowiedniego kierunku przy rozdrożach (z recenzji Anny Hojnackiej).

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Godna zainteresowania

To książka , którą musi przeczytać każdy nastolatek. Otwiera oczy na wiele spraw dorastania duchowego i fizycznego. Dla nieco starszych będzie kierunkowskazem do samospełnienia.

autor opinii: Jola

Polecam

Książka warta przeczytania, polecam!

autor opinii: Ania

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788372568809
ISBN: 9788372568809
ID: 130393

Zobacz również

Książka wyróżniona Dorastanie do świętości
20.47 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...