TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Credo. Tom 2 (książka + CD)

Ocena:
(7 opinii)

"Wierzę w jednego Boga..." - to nasze wyznanie wiary. Deklaracja wartości, do których się odnosimy w życiu codziennym.

Trylogia CREDO to spotkania z Żywymi Postaciami obecnymi w wyznaniu wiary. To porywająca historia wcielenia Boga, Jego niezwykłej Matki, świętych, Kościoła oraz działającego poza wszelkimi schematami Ducha Świętego.

Ks. Michał Olszewski przybliża ten świat w sposób prosty, dynamiczny i niezwykle obrazowy, pozwalając zrozumieć głębię słów, które czasami powtarzamy bezrefleksyjnie. Liczne przykłady i historie, także te z posługi ks. Michała jako egzorcysty, żywo oddają siłę i moc Credo.

1 tom wprowadził nas w temat Roku Wiary, poruszył kwestię "wierzę" w stosunku do Boga Ojca i Jezusa Chrystusa oraz zaakcentował istnienie tajemniczej cechy każdego człowieka - "Capax Dei".

2 tom "Credo" stawia nas przed obliczem Boga, zakochanego w człowieku Króla Wszechświatów, Który staje się człowiekiem zrodzonym z Niepokalanie Poczętej Dziewicy i sam siebie wydaje na śmierć, aby w ten sposób odkupić człowieka - Jego największą pasję.

W każdym tomie znajdują się trzy konferencje wraz ze słowem wstępu od autora i niepublikowanymi nigdzie indziej zdjęciami. W trwającym Roku Wiary seria ta ma tym głębszy sens, że dla wszystkich wierzących w Chrystusa jest to czas refleksji nad sensem wiary w życiu swoim i wspólnoty Kościoła.

Czy wiesz, w co wierzysz?

Ks. Michał Olszewski SCJ - ewangelizator, spowiednik osób zniewolonych, publikuje książki (m.in. Jezus chodzi po Krakowie, Żyć w Duchu Świętym, Egzorcyzm. Posługa Miłości), głosi rekolekcje, wśród nich "Ciemne noce Nikodema" oraz firmowane przez wydawnictwo MO-REcords rekolekcje oparte na utworach Arkadio. Jest redaktorem naczelnym portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

W jego posłudze widać autentyczną radość i wielką miłość do Boga i człowieka. Służył bezdomnym i kobietom ulicy. Jest jednym z najmłodszych w Polsce egzorcystów. Obdarzony charyzmatami, dzieli się nimi z ludźmi w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Sięgnij również po 1 tom "Credo".

Zobacz także 3 tom "Credo".

Możesz też nabyć wszystkie 3 tomy "Credo" taniej w pakiecie.

Audiobook pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam!

Bardzo dobre audio na Rok Wiary do indywidualnych rekolekcji!

autor opinii: Bodzio

Ta pozycja Credo jest fantastyczna b.dużo ludzi zaciekawiło,ponieważ jest bardzo odważnie szczera i prawdziwa. Oceniam 10 pkt w skali od 1-10

autor opinii: Lidia Cytacka

Polecam serdecznie. Czekam z niecierpliwością na część trzecią. :)

autor opinii: Izabela

Wspaniałe rekolekcje :)

Drugi tom wyczekiwany z niecierpliwością. W pełni spełnił moje oczekiwania. Bardzo ciekawie wyjaśnione niby oczywiste prawdy naszej wiary. Czekam na tom trzeci :)

autor opinii: Elżbieta Rybacka

dla małego i dużego wierzącego

Wspaniały prezent w roku wiary dla dużych i tych nieco mniejszych wierzących.Ks.Olszewski przeprowadza nas przez Credo tłumacząc licznymi przykładami rzeczy tak oczywiste a na co dzień zapominane. Polecam z całego serca i nie mogę się doczekać trzeciego tomu.

autor opinii: Anna S

Warto mieć w domu!

Ja zaczęłam od drugiej części, ale pierwszą również już przesłuchałam. Polecam serdecznie. Czekam na część trzecią z niecierpliwością.
Do tej pory słuchałam konferencji ks. Pawlukiewicza, tereaz dodaję jeszcze ks. Olszewskiego.

Obowiązkowa pozycja w każdym domu, wracam stale do obydwu części i stale znajduję coś nowego - proste prawdy naszej wiary, które nie zawsze sobie uświadamiamy. Od chwili posłuchania pierwszej części z wiarą i zaangażowaniem wypowiadam Credo podczas Mszy Świętej. Z niecierpliwością czekam na kolejny tom.

autor opinii: Iwona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: MO-REcords
Autor: ks. Michał Olszewski SCJ
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 16
Wymiar [mm]: 140x190
EAN: 9788393527793
ISBN: 978-83-935277-9-3
ID: 270091

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Credo. Tom 2 (książka + CD) Credo. Tom 2 (książka + CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...