TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czas walki duchowej

Ocena:
(3 opinii)

Walka duchowa wciąż trwa. Jezus w Ogrodzie Oliwnym mówił: "Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie". Brak czujności sprawia, że ulegamy lenistwu i dajemy pole do działania królestwu ciemności. Czy jesteśmy świadomi, że polem walki duchowej jest nasze życie, a celem - dusza człowieka? To naprawdę nie są żarty, toteż warto otrząsnąć się z oświeceniowego racjonalizmu. Życzymy owocnej lektury.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytac !

Doskonala pozycja dla tych, ktorzy pragna wzrastac w rozwoju duchowym. Autor w bardzo przystepny sposob opisuje problemy zwiazane z walka duchowa, ktora dotyczy kazdego czlowieka, podajac jednoczesnie wskazowki -co robic, aby wyjsc z niej zwyciesko. Kazdy rozdzial konczy sie ciekawa mysla do rozwazenia.

autor opinii: Monika

Książka księdza Michała jest studnią mądrości. Pomaga przejść przez ten dzisiejszy świat w szczęściu. Pozatym ksiądz Michał jest wielki, Jego kazania są głoszone prosta z serca. W tym roku przygotowywał moje dziecko do Sakramentu Bierzmowania, potrafi pogłębiać w ludziach Wiarę.

autor opinii: Anna Z

sama prawda i uzdrowienie

Książka ks.Michała Dłutowskiego jest pomocna w nawiązywaniu pierwszych kontaktów z Bogiem.Zakupiłam ją jako pierwszą książkę z rodzaju kalolickich,która okazała się dla mnie przepustką do lepszego życia.Polecam wszystkim błądzącym i zagubionym duszom:-) Na marginesie dodam że niedawno miałam okazję poznać jej autora.Trafiłam do wspólnoty gdzie prowadzi ją ks.Michał:-) Widzicie jak Bóg nas prowadzi...:-) Zyczę dobrych owoców po przeczyczaniu tej książki.

Szczęść Boże

Anna

autor opinii: anna antkiewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Ks. Michał Dłutowski
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 40
EAN: 9788370317607
ISBN: 978-83-7031-760-7
ID: 445152

Zobacz również

Czas walki duchowej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...