TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci?

Wysyłka po 9 sierpnia!

Jeśli wychowywanie dzieci spędza Ci sen z powiek, świetnie trafiłeś. Być może nie sprawimy, że od razu będziesz się wysypiał, ale z pewnością będziesz spał spokojniej!

Wszystko to zapewnią sprawdzone metody wychowawcze, które nie raz uratowały rodziców z opresji. Pozwól Jackowi Pulikowskiemu podsunąć Ci prosty i zarazem efektywny plan na kształtowanie dziecka według wartości! Dzięki temu żadne trudne kwestie nie będą spychane do szufladki z napisem "tematy tabu", a niewłaściwe zachowania dziecka odejdą w niepamięć.

    Gotów? Wystarczy trzymać się konsekwentnie tych prostych zasad , a dziecko…
  • Zamiast marnować codziennie godziny po szkole na komórce – będzie potrafiło zmobilizować się bez ciągłej kontroli do odrobienia lekcji.
  • Mimo wielu pokus do złego i łatwego życia bez wysiłku – będzie umiało wybrać dobro, kosztem nawet swojej wygody.
  • Nawet kiedy zbierze reprymendę za przekroczenie ustalonej granicy, dalej będzie się czuło kochane i akceptowane.
  • Zamiast bezproduktywnie tracić czas na głupotach, będzie miało motywację, aby oddać się ulubionym zajęciom rozwijającym jego talent.

I choć wychowywanie to wyboista droga, w tej książce znajdziesz drogowskazy, które nie pozwolą Ci się zgubić na rodzicielskiej drodze we współczesnym świecie.

Znajdziesz tu również praktyczne porady, jak uruchomić w dziecku proces tzw. samowychowania oraz co zrobić, by pokazać dzieciom, jak żyć według wartości i odróżniać dobro od zła.

Co odróżnia książkę od audiobooka o tym samym tytule?

Tutaj wyczerpująco uzupełniony został temat samowychowania, który na audiokonferencji był jedynie zasygnalizowany. Ponadto, treści książki zostały ułożone tematycznie, dzięki czemu szybko odszukasz odpowiednią wskazówkę, w zależności od bieżących potrzeb wychowawczych.

Dzisiaj rodzice muszą posiadać nową wiedzę i umiejętności, żeby przeprowadzić dzieci przez ten brutalny świat, w którym one będą wzrastać.

Jacek Pulikowski - Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci, od niedawna dziadek. Nauczyciel akademicki na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Od ponad trzydziestu lat wraz z żoną Jadwigą czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwa Rodzinnego. Zajmuje się poradnictwem i przygotowaniem młodych do ślubu.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 147x196
EAN: 9788365927330
ISBN: 9788365927330
ID: 426932

Zobacz również

Książka wyróżniona Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci?
46.89 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...