TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dobry zły liberalizm

Dzięki lekturze tej książki poznasz filozoficzne podstawy liberalizmu i zrozumiesz dlaczego błędem jest utożsamienie liberałów z moralnością niższych lotów. Dowiesz się również dlaczego liberalizm musi być budowany na konserwatywnych podstawach.

Czytając książkę Stanisława Michalkiewicza poszerzysz znacznie swoją wiedzę na temat sprawiedliwości w ustroju socjalistycznym i liberalizmie, poznasz odpowiedź na pytanie, jakie kompetencje powinna mieć władza państwowa i zrozumiesz, dlaczego trójpodział władz powinien być niezwykle wyrazisty.

Będziesz miał także okazję przemyśleć inne ważne problemy, takie jak racjonalne argumenty przeciw aborcji (bez odwoływania się do Objawienia), dowiesz się, dlaczego naturalnym skutkiem przymusu ubezpieczeniowego są próby legalizowania eutanazji oraz czy kara śmierci jest dobrym rozwiązaniem, czy jej wprowadzenie jest słuszne i wychodzi na dobre.

Podczas lektury tej książki zapoznasz się także z bardzo konkretnymi możliwościami uzdrowienia naszego państwa poprzez dobrze pojętą prywatyzację i ograniczenie wszechwładzy urzędniczej oraz wyeliminowanie problemu okradania obywateli przez państwo.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Von Borowiecki
Autor: Stanisław Michalkiewicz
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 194
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360748329
ISBN: 978-83-60748-32-9
ID: 241727

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Dobry zły liberalizm Dobry zły liberalizm
26.38 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...