TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Teoria spiskowa

Ocena:
(9 opinii)

Podobno teoria spiskowa nie istnieje, ale jednak spiski się zdarzały. Twierdzenie autora, że "od 1944 Polską rządzi kurwa i złodziej", znajduje liczne dowody w rzeczywistości, jak nasz kraj został przehandlowany, dosłownie i w przenośni.

Jak się okazuje, nie ma znaczenia, pod jaką flagą to się odbywa, czy sowiecką, czy unijną. Koronnym przykładem jest układ „okrągłego stołu”, ale nie tylko.

Michalkiewicz sięga po wydarzenia najświeższe, np. wciągania Polski w konflikt ukraiński, przy okazji którego przytacza przykład Georga Sorosa, który w Majdan „zainwestował” 20 milionów dolarów…

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

Teoria spiskowa

Książka bardzo dobra dla myślących niezależnych ludzi

autor opinii: Magdalena Kuczynska

Teoria spiskowa

Pan Stanisław jak zawsze w formie. Czyta się lekko i przyjemnie i odpowiednią dozą dystansu to naszej sceny politycznej :) POLECAM !

autor opinii: Tomasz Kachniarz

Czy tylko teoria spiskowa?

Co poniektrórzy chcieliby aby, to była teoria spiskowa, którą mozna podważyć. Jednak wiele faktów i wydarzen przemawia za tym, że obecnie wszystko dzieje sie według pewnego planu. Ten plan sam sie nie napisał. Ktoś ten plan musiał stworzyć. A realizuje go wiele osób. Oczywiście aktorzy biorący udział w realizacji poszczególnych punktów planu wysmiewają się z osób demaskujących tychże spiskowców. Ksiązka "Teoria spiskowa" jest ciekawą pozycją, z któą warto sia zapoznać. Przybliży nam i rozwiąże wszelkie wątpliwości związane z tzw. transformacją całego bloku komunistycznego a także wyjaśni sens obecnych wydarzeń, których jesteśmy świadkami.Autor, Stanisław Michalkiewicz, jest obecnie najlepszym publicystą.

autor opinii: marek_niedzwiecki@op.pl

Opinia książki Teoria spiskowa Michalkiewicz

Co tutaj dużo się rozpisywać, chyba każdy wie kupując książkę, że nie będzie mydlenia oczu lewacką propagandą... polecam

autor opinii: Jan Pospieszalski

Przesyłka doszła w idealnym stanie, magnetyczna zakładka jest świetnym gadżetem, a na okładce książki była naklejona karteczka z życzeniami miłej lektury, co było bardzo miłe! Na pewno jeszcze skorzystam z TOLLE. :)

autor opinii: J. K.

Super książka

Super książka i fajna gratisowa zakladka magnetyczna. :)
Pozdrawiam

autor opinii: MB

bardzo dobra książka

Zawsze z przyjemnością czytam p. Michalkiewicza i każdemu polecam, nigdy się nie zawiodłem

autor opinii: Jarek

Polecam "Teorię spiskową"

Czytelnik będzie ukontentowany - jak zwykle - dobrą formą literacką Pana Stanisława Michalkiewicza. Przenikliwość, błyskotliwość, trafność porównań, osłodzą gorycz meritum. Polecam.

autor opinii: T. M.

O książce

Książka dobrze wydana, pełna treści związanych z tytułem. Wiele rozdziałów ułożonych w ciąg związany z komentarzem zaistniałych wydarzeń I ich wpływu na państwo polskie.
Warto zapoznać się z wnioskami oraz komentarzem ujętym w logiczną całość.
Minusem książki może być jej niechronologiczne czasami ułożenie w czasie oraz sporo powtórzeń, jakby niektóre kwestie były bardziej znaczące od innych, w których autor poprzez powtórzenie stara się wywrzeć wrażenie na czytelniku.
Ogólnie dobra pozycja, wskazująca jak funkcjonuje państwo, czego można się spodziewać I dlaczego pewne wydarzenia miały miejsce.

autor opinii: Stanislaw L.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Von Borowiecki
Autor: Stanisław Michalkiewicz
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 268
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360748688
ISBN: 9788360748688
ID: 309841

Zobacz również

Teoria spiskowa
32.50 zł
27.80 zł
Oszczędzasz 4.7 zł (14%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...