TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dość kato-lipy. Ks. Jan Kaczkowski o Jezusie Celebrycie

Ocena:
(1 opinii)

Ostatnie nagranie księdza Jana Kaczkowskiego, będące jego najmocniejszym przesłaniem!

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego czasami tak trudno jest się przyznać, że jest się wierzącym? Czy nie jest tak dlatego, że katolik kojarzy się z kimś słabym, staroświeckim, mniej profesjonalnym?

Nie daj się przeciętności!

„Dość kato-lipy” to żywiołowe spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim, które będzie dla Ciebie inspiracją do życia ponad przeciętną, a dzięki zabawnym anegdotom i historiom - będzie też doskonałą rozrywką. Motywem przewodnim nagrania jest brak zgody na przysłowiową kato-lipę oraz zachęta, aby we wszystkim, co robimy – dążyć do doskonałości. Z nagrania dowiesz się:

  • jak żyć na 100%, czyli inspirujące przykłady z życia ks. Jana oraz Jezusa celebryty,
  • jakie są przykłady katolickiej „lipy”, czyli czego nie można robić w Kościele,
  • czy katolik może być popularny, czyli popularność a przyzwoitość w katolickiej sferze publicznej.

"Dość kato-lipy! Ks. Jan Kaczkowski o Jezusie celebrycie" pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są katolikami, którzy są kojarzeni z dążeniem do doskonałości i profesjonalizmu oraz stanowczym niegodzeniem się na "lipę" w Kościele.

Daj się zainspirować temu, który był inspiracją dla setek tysięcy Polaków, księdzu Janowi Kaczkowskiemu, oraz samemu Jezusowi, którego autor uważa za najskuteczniejszego celebrytę wszechczasów.Ks. Jan Kaczkowski - założyciel i Prezes Puckiego Hospicjum pw św. Ojca Pio. Bioetyk, autor dwóch książek, sam siebie nazywa "onklocelebrytą". W 2012 r. odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Polacy pokochali go za błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Ksiądz Jan Kaczkowski zmarł 28.03.2016r. w wieku 38 lat.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Celne spostrzeżenia

Stosunkowo późno poznałam " świat wiary" wyrażany przez Ks. Jana ale szybko jego przekaz stał mi się bliski. Potrzeba nam dużej wiary, ale nie tej pluszowej czy kucanej. Polecam wszystkim książki Ks. Jana i tę ostatnią równie gorąco.

autor opinii: Ewa Szczepańska

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: ks. Jan Kaczkowski
Rok wydania: 2016
EAN: 9788364855634
ID: 358190

Zobacz również

Dość kato-lipy. Ks. Jan Kaczkowski o Jezusie Celebrycie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...