TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dotknięta przez niebo. Prawdziwe opowieści o kobiecie, która spotkała Jezusa

Gdy Nancy miała 5 lat, uczuciem, które ciągle jej towarzyszyło był smutek. Rozpacz dziewczynki była spowodowana trudną sytuacją domową. Kiedy było już naprawdę źle, w rogu jej dziecięcego pokoju stanął mężczyzna w białej szacie - Jezus Chrystus.

Od tego czasu Bóg nieustannie jej towarzyszył - gdy była małą dziewczynką, potem młodą kobietą, ale również później - żoną i matką.

Nancy Ravenhill w tej książce opowiada o wszystkich niepojętych wydarzeniach i namacalnych znakach Jego obecności. Znajdziemy tam m.in. dowody na to, jak Bóg nieustannie kieruje jej losami, interweniując w najtrudniejszych chwilach jej życia.

Ta historia to nic innego, jak przejmujące świadectwo jej osobistych spotkań z Jezusem i Jego wysłannikami. Pojawiają się też momenty trudne - śmierć kliniczna, ale i te nieco bardziej przepełnione nadzieją - wybłagane w modlitwie uzdrowienie śmiertelnie chorej córki.

Prócz wielkich znaków Bożego działania, książka jest pełna również opowieści o małych cudach, które przemieniły życie Nancy we wspaniałą podróż ku Niebu. Kto wie, być może sam Bóg, który wciąż przemawia do autorki tej poruszającej książki, pragnie za jej pośrednictwem osobiście zwrócić się także do Ciebie?

Nancy Ravenhill – od ponad 50 lat wraz z mężem Davidem dzieli się niezwykłym świadectwem Bożej obecności w ich życiu, pełniąc posługę w Stanach Zjednoczonych i w Nowej Zelandii. Mają trzy córki i ośmioro wnucząt.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Nancy Ravenhill
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374828789
ISBN: 9788374828789
ID: 404051

Zobacz również

Dotknięta przez niebo. Prawdziwe opowieści o kobiecie, która spotkała Jezusa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...