TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Młodzi pytają o Boga, człowieka i chrześcijaństwo

Chrześcijaństwo to największa na ziemi skarbnica Bożej prawdy o człowieku i Bożej miłości do człowieka. To porywająca i wiecznie aktualna historia żywego Boga, który rozumie i kocha człowieka i który marzy o tym, byśmy uczyli się od Niego kochać, gdyż tylko wtedy nasza radość będzie pełna.

Dziesiątki pytań, które młodzi ludzie postawili w rozmowach zamieszczonych w niniejszej publikacji, a także tysiące pytań, które dzieci i młodzież stawiają codziennie swoim rodzicom, księżom, katechetom świeckim, nauczycielom i innym dorosłym, to radosne potwierdzenie tego, że także w XXI wieku większość nastolatków nadal interesuje Bóg, człowiek, chrześcijaństwo i miłość.

Z drugiej strony pytania i wątpliwości, z jakimi zwracają się do nas dziewczęta i chłopcy, są bolesnym potwierdzeniem tego, że często niemal bezowocne okazują się setki rozmów, rekolekcji, katechez, godzin spędzonych na spotkaniach grup formacyjnych.

Zobacz również książkę "Młodzi pytają o miłość, rodzinę i wychowanie", a jeszcze taniej wychodzi, gdy zamówisz obie książki w komplecie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 242
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788375803952
ISBN: 978-83-7580-395-2
ID: 321768

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Młodzi pytają o Boga, człowieka i chrześcijaństwo Młodzi pytają o Boga, człowieka i chrześcijaństwo
18.89 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...