TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dotknij, poczuj, zasmakuj. Doświadczanie Bożej dobroci wszystkimi zmysłami

Naucz się doświadczać Boga wszystkimi zmysłami!

Kiedy ktoś mówi, że Pan Bóg jest obecny w tym, co stworzył, to czy chodzi mu wyłącznie o człowieka? Może warto popatrzeć na to szerzej i dostrzec Jego obecność również w smaku truskawek, zapachu frezji, czułym dziecięcym pocałunku, a nawet - w odgłosach ruchliwej ulicy. Bóg jest po prostu wszędzie. A skoro tak, to znaczy, że możemy doświadczać Go przez różne nasze zmysły.

Właśnie dlatego Ginny Kubitz Moyer pokazuje, jak dźwięk, smak, obraz, zapach oraz dotyk zbliżają nas do Boga i otwierają na spotkanie z Nim w codziennym życiu.

Kiedy 20 lat temu autorka tej książki była „niepraktykującą katoliczką”, chrześcijaństwo kojarzyła z pogardliwym nastawieniem do zmysłowości. Dziś, jako kobieta, żona i mama, każdego dnia szuka śladów Boga we wszystkim.

Ta książka pomoże Ci odkryć prawdę, z której zdawał sobie sprawę Święty Ignacy, a mianowicie, że Boga naprawdę można odnaleźć we wszystkim. Wystarczy otworzyć się na modlitwę zmysłami i uwierzyć, że Pan pragnie zbudować z Tobą osobistą relację.

Ginny Kubitz Moyer mieszka w rejonie zatoki San Francisco razem z mężem i dwoma synami. Publikuje w wielu chrześcijańskich mediach, a jej książka Mary and Me otrzymała Catholic Press Award.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Ginny Kubitz Moyer
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 122x191
EAN: 9788327715395
ISBN: 9788327715395
ID: 405563

Zobacz również

Dotknij, poczuj, zasmakuj. Doświadczanie Bożej dobroci wszystkimi zmysłami
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...