TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Droga do szczęścia

Któż z nas nie chciałby być szczęśliwy? Problem w tym, jak to zrobić. Brat Efraim wskazuje drogę do szczęścia, którą zaproponował nam Jezus. W Błogosławieństwach zawiera się istota chrześcijaństwa. "Człowiek został stworzony dla szczęścia - powiedział Jan Paweł II w Toronto (2002). - Radość obiecana przez Błogosławieństwa jest prawdziwą radością samego Jezusa: radością poszukiwaną i odnalezioną w posłuszeństwie Ojcu i w darze z samego siebie dla innych.

Młodzi ludzie z Kanady, Ameryki i każdej części świata! Patrząc na Jezusa, dowiecie się, co to znaczy być ubogim w duchu, cichym i miłosiernym; co to znaczy szukać sprawiedliwości, być czystego serca i pokój czyniącym. Z oczyma utkwionymi w Niego będziecie mogli odkryć drogę przebaczenia i pojednania w świecie często pogrążonym w przemocy i terrorze.

Człowiek został stworzony dla szczęścia. Wasze pragnienie szczęścia jest więc uzasadnione. Chrystus ma odpowiedź na wasze oczekiwanie. Żąda On od was, byście Mu zaufali. Prawdziwa radość jest zdobyczą, której nie osiąga się bez długiej i trudnej walki. Chrystus ma tajemnicę zwycięstwa".

Jan Paweł II Toronto 2002

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: br. Efraim
Rok wydania: 2002
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788370334420
ISBN: 83-7033-442-3
ID: 22402

Zobacz również

Droga do szczęścia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...