TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Dzieci z Bullerbyn

Ocena:
(1 opinii)

Wydanie bibliofilskie najbardziej znanej powieści szwedzkiej pisarki, na której wychowało się kilka pokoleń Polaków. Tym razem powracamy do opracowania graficznego i ilustracji Hanny Czajkowskiej z pierwszego wydania z 1957 roku - z myślą o tych, dla których opowieści o dzieciach z Bullerbyn były najwspanialszą lekturą dzieciństwa. Edycja prezentowa.

Zobacz tę książkę także w miękkiej oprawie.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Porywająca!

Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych książek mojego dzieciństwa (i z pewnością nie tylko mojego ;) ). Kiedy tylko wspominam przygody tej zabawnej gromadki dzieci, to uśmiech od razu pojawia się na ustach. :) Egzemplarz formatu kieszonkowego, który posiadałam w dzieciństwie, był tak często czytany (nie tylko przeze mnie, ale i rodzeństwo), że aż rozpadł się ze starości! Ten egzemplarz w twardej oprawie szczególnie przypadł mi do gustu, gdyż wygląda niemal identycznie jak ten z lat 80, do którego mam sentyment. Okładka, wszelkie obrazki i ich układ są identyczne. Wielkość czcionki jest dostosowana do możliwości percepcyjnych dzieci, a twarda okładka gwarantuje mi to, że ten egzemplarz, wertowany nawet 100krotnie, nie rozpadnie się tak szybko i będzie cieszyć wielu czytelników..
Przygody dzieciaków ze Szwecji, opowiedziane z perspektywy siedmioletniej Lisy są przeurocze i pamiętam, że niezwykle wciągające. Ja nie mogłam oderwać się od tej książki. Trzeba też przyznać, że pomysły tytułowej gromadki pobudzały moją dziecięcą kreatywność i wyobraźnię. Chciałam uczestniczyć w ich przygodach. Mnie jako dziecka nie trzeba było namawiać do czytania książek, ale sądzę, że ta książka jest dla dzieci doskonałą zachętą do czytania! Jest to naprawdę wspaniała, zabawna i wzruszająca powieść, zresztą warto podkreślić, że właściwie nie tylko dla dzieci. Warto nie tylko zachęcić dzieci lub poczytać im tę powieść, ale i samemu powrócić do czasów dzieciństwa i dać się porwać zabawnej fabule.

autor opinii: Małgorzata

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Nasza Księgarnia
Autor: Astrid Lindgren
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 376
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788310120632
ISBN: 9788310120632
ID: 197214

Zobacz również

Książka wyróżniona Dzieci z Bullerbyn
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...