TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bóg, królewna i księżniczki

Czytelnik otrzymuje do rąk kolejne wydanie znakomitego i znanego wielu odbiorcom autora "Pamiętnika Perełki" i "Anioła radości". Trzecia powieść pisarza jest wyjątkowo piękną historią o miłości. Książka, która w zamyśle przeznaczona została dla dzieci, z pewnością wciągnie i zafascynuje również dorosłych odbiorców.

W trakcie czytania poznajemy zgorzkniałego staruszka, w którego życie niespodziewanie wkraczają trzy córeczki nowych sąsiadów. Jak się okazuje, Pan Józef nie potrafi oprzeć się zmianom, jakie niesie spotkanie z prawdziwą Miłością.

To okazja, by sięgnąć po wspólną, dobrą, chrześcijańską literaturę z naszymi pociechami. Śledząc losy bohaterów, niejednokrotnie będziemy się wzruszać i bawić, a wspaniale ukazane w tekście emocje sprawią, że zaczniemy zmieniać swoje serce.

Autor – ks. dr Marek Dziewiecki, psycholog, pedagog, wykładowca na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, wicedyrektor Europejskiego Centrum Powołań, specjalista z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień. Autor kilkudziesięciu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, psychologii zdrowia czy komunikacji międzyludzkiej. Nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Odbiorcy:

  • dzieci w każdym wieku, ich rodzice i bliscy
  • każdy, kto pragnie zmienić swoje serce i być szczęśliwy.

Informacje techniczne

Oprawa: Twarda
Wydawca: Jedność
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 165x165
EAN: 9788379715749
ISBN: 978-83-7971-574-9
ID: 369310

Zobacz również

Bóg, królewna i księżniczki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...